Головна спорт Іноземні плавці цьогоріч у Тернопіль на “Кубок міського голови” не приїхали

Іноземні плавці цьогоріч у Тернопіль на “Кубок міського голови” не приїхали

503

У Тернополі провели Всеукраїнські змагання з плавання "Кубок міського голови" серед юнаків та дівчат 16-річного віку і молодших. В попередні роки ці традиційні змагання мали міжнародний статус, втім через неспокій у державі цьгоріч команди із інших країн до Тернополя не приїхали.

Попри відсутність іноземних учасників в цьогорічному "Кубку міського голови" із плавання без конкуренції у боротьбі за нагороди не обійшлося. Загалом у змаганнях взяло участь близько 160 плавців – здебільшого вихованців місцевих та із Західної України, які у різних стилях і вікових групах позмагалися за 144 медалі різного гатунку.

Втім не лише кількістю, а й якістю – абсолютно кращий результат як у хлопців, так і у дівчат продемонстрували саме тернопільські вихованці. Їм і дісталися головні нагороди – Кубки міського голови.

– Якщо чесно, я не очікувала, що я можу на стільки показати такий високий результат, але для мене – це досягнення, я вважаю і я дуже задоволена цими змаганнями, задоволена перемогою, звичайно, тому що бути кращою з кращих, це дійсно великі враженя і емоції, – говорить переможець Всеукраїнського турніру з плавання "Кубок міського голови" 2014 року Анастасія Семків.

– Приємно, що не зважаючи на не зовсім спокійні події, які є в Україні, все ж таки молодь займається спортом, до нас продовжують приїжджати гості з інших міст, цього року взяло участь в змаганнях 160 учасників, особливо приємно, що Кубки міського голови знову ж таки залишаються в Тернополі, що наші тернопільські плавці є найкращими, з чим їх вітаємо і велике побажання їм всім, щоб ці тернопільські перемоги були тільки початком їхніх справжніх спортивних здобутків, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Окрім винагород змагання з плавання "Кубок міського голови" у Тернополі, залежно від результату дозволяють офіційно отримати черговий спортивний розряд, то ж у підсумку в Україні додалося кандидатів у майстри спорту.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here