додому суспільство Ініціативу створення Штабу громадської безпеки міста підтримали ветерани-правоохоронці

Ініціативу створення Штабу громадської безпеки міста підтримали ветерани-правоохоронці

451

Ініціативу створення Штабу громадської безпеки міста підтримали Асоціація ветеранських організацій Збройних сил України, Служби безпеки України, Міністерства Внутрішніх справ, Міністерства надзвичайних ситуацій, війни в Афганістані та  ліквідатори катастрофи на Чорнобильській атомної електростанції.

Олександр Ліщенко, полковник Українського козацтва: "Сьогодні був надзвичайно серйозний виступ Богословської, де вона сказала, що ця позачергова сесія, це є серйозна пастка, щоб ще раз неконституційно проголосувати за те, що ввести надзвичайний стан і опозиція буде в наручниках, руки за спину,  виведена з сесійного залу. До цього треба серйозно підготуватися".

Олександр Варакута, голова Тернопільської обласної організації "Спілка офіцерів України": "Нам треба зараз організуватися і допомогти міській, обласній владі навести порядок, бо ці силові структури, які тут були, на жаль, зараз займаються трошки інакшими питаннями, вони передислокувалися чомусь в Київ, а нам тут треба буде забезпечувати громадський порядок в Тернополі та Тернопільській області".

Віталій Максимов, генерал-лейтенант міліції: "Той штаб, який створений в Тернополі, ветерани органів внутрішніх справ дадуть серйозну підтримку для того, щоб дійсно люди побачили, що ми на себе беремо владу, ми можемо забезпечити порядок в місті і в області".