додому надзвичайне Інформація про ймовірний терористичний акт в приміщенні ОДА не підтвердилась

Інформація про ймовірний терористичний акт в приміщенні ОДА не підтвердилась

415

vlcsnap-2014-09-10-18h32m00s101Інформація про ймовірний терористичний акт у будівлі Тернопільської обласної ради та облдержадміністрації не підтвердилась. Дзвінок надійшов у приймальню голови облдержадміністрації, на виклик одразу виїхали рятувальники, працівники СБУ та міліціонери. Вони оглянули приміщення адмінкорпусу, проте жодних вибухових чи небезпечних пристроїв не знайшли. Людей із будівлі не евакуйовували, лише обмежили їх доступ на період проведення робіт.Міністерство внутрішніх справ України в Тернопільській області вже встановило, що телефонували з міста Перевальськ  Луганської області. З цього ж номера  одночасно подібна  інформація надійшла до  Львівської, Харківської та Дніпропетровської обласних адміністрацій.

– Там навіть він назвався, і, зрозуміло, що це прізвище, скоріше за все, вигадане. Але суть, що кілька дзвінків відбувалось в декілька областей, ми розуміємо, що ця робота, так звана, вона була спланована, – розповів заступник голови Тернопільської ОДА Леонід Бицюра.

В Тернопільській ОДА вважають, що цей дзвінок був провокацією.

– Ми розуміємо, що дана подія відбулась з метою залякування як представників влади, так і представників Тернопільської області зокрема. Власне, їхнє завдання – це посіяти паніку, дестабілізувати, деморалізувати регіон, який як ткий найбільше допомагає в світлі сьогоднішніх подіях в антитерористичній операції, – каже Леонід Бицюра.