додому спорт Інформацію про своє одруження цієї весни чемпіонка світу з біатлону Олена Підгрушна...

Інформацію про своє одруження цієї весни чемпіонка світу з біатлону Олена Підгрушна поки що не підтверджує, хоч і не заперечує

526

Інформацію про своє одруження цієї весни чемпіонка світу з біатлону Олена Підгрушна поки що не підтверджує, хоч і не заперечує. Уникає відповіді іменита спортсменка і на запитання, чи її нареченим може бути екс-голова обласної ради, а нині народний депутат Олексій Кайда. Чутки про те, що тернополянка Олена Підгрушна виходить заміж з'явилися з інтерв'ю біатлоністки російським журналістам відразу після завоювання золотої медалі на чемпіонаті світу, 9 лютого. Згодом поширилася інформація, що її майбутнім чоловіком стане екс-голова облради Олексій Кайда. Нині Підгрушна у рідному Тернополі чутки навколо власного весілля прокоментувала особисто.

– Я заявила не про те, що я виходжу заміж. Коли мене питали журналісти, це був руський телеканал, звичайно в мене була маса емоцій, я на позитиві і вони мене запитали: "Про що ти думала перед стартом?". Я сказала: "Про день весілля". Тобто я не казала що я виходжу заміж. Я сказала, що я думала про день весілля, про можливу дату. І чого я зараз відбиваюся від всіх коментарів, і я і так само Олексій Петрович – того що в мене є сезон, в мене є ще місяць. Через місяць приходьте, я вам рзкажу все від А до Я. Чи за нього, чи можливо за Мирославовича сина чи там Олега Євгеновича. Тобто, я не хочу загострювати на цьому увагу, просто дайте мені добігати сезон, – каже чемпіонка світу з біатлону Олена Підгрушна.

На запитання, чи її наречений є політиком, Олена Підгрушна спершу відповіла сміхом.

– Мій наречений це є кохана моя людина і все, – говорить Олена.