додому культура Імена Василя Бурми і Лесі Романчук поповнять цьогоріч тернопільську Алею зірок

Імена Василя Бурми і Лесі Романчук поповнять цьогоріч тернопільську Алею зірок

523

Алея Зірок у Тернополі цього року поповниться двома іменами. На вулиці Сагайдачного ще до Дня міста встановлять зірки з іменами відомих тернополян фотографа Василя Бурми та письменниці Лесі Романчук. Таке рішення сьогодні прийняли на черговому засіданні виконавчого комітету Тернопільської міськради.

Лікар, викладач, письменниця, бард – усі покликання цієї активної, енергійної та життєрадісної жінки не перерахувати. У творчому доробку пані Лесі – 6 збірок поезій та кілька романів, деякі з них перекладені російською та англійською мовами. Фахівець у сфері акушерства та гінекології, Леся Романчук, видала також ряд підручників.

Леся Романчук, письменниця: "Насправді письменники ніколи не були, не є і не будуть зірками. Зірками є тільки їхні твори. Я дуже тішуся, якщо їхні промені, промені моїх книжок, промені моїх віршів долинуть до читача і зроблять його життя трішечки світлішим".

Життя яким воно є можна побачити на світлинах відомого тернопільського фотографа Василя Бурми. З тисяча дев'ятсот дев'яносто дев'ятого року Василь Олександрович – Член спілки фотохудожників України та заслужений журналіст України.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "За пропозицією управління культури, також за пропозицією громадських організацій міста Тернополя було запропоновано до святкування дня міста запропоновано було поставити додаткові зірки на Алеї зірок в місті Тернополі. /// Виконавчий комітет затвердив ці кандидатури і до Дня міста Алея зірок поповниться зірками цих відомих тернополян".

Алея Зірок у Тернополі на вулиці Сагайдачного з'явилась 2 роки тому. Поки її прикрашають імена шести відомих тернополян. Серед них – поет-пісняр Степан Галябарда, театрознавець Михайло Форгель, археолог, громадський діяч Ігор Герета, поет-пісняр Борис Демків, художник Іван Марчук, а також композитор та режисер Анатолій Горчинський.