додому духовність Ікона Манявської Божої матері – у Тернополі

Ікона Манявської Божої матері – у Тернополі

644

vlcsnap-2014-12-22-17h29m35s207У Тернопіль привезли Ікону Манявської Пресвятої Богородиці. Святиня перебуватиме у Тернополі до 16 січня. Наразі помолитися до чудотворного образу можна в храмі ікони Божої Матері “Скоропослушниці”, що на вулиці Довженка. Минулого року, перебуваючи в Тернополі, ікона Манявської Пресвятої Богородиці тричі мироточила, розповідають очевидці, і зцілила чотирьох людей.

Манявську ікону Пресвятої Богородиці привезли 20 грудня в храм ікони Божої Матері “Скоропослушниці”, що на вулиці Довженка у Тернополі.

– Кожного ранку, починаючи з 8 години і до опівночі, будуть служитися акафісти, літургії, кожна людина, приклонившись до цієї чудотворної ікони Пресвятої Богородиці, особливо зараз, в такі складні часи для України, зможе просити миру та спокою. Бо не дивлячись ні на що, ми зараз повинні об’єднати всі свої молитви до Богородиці, яка всіх нас однаково сприймає і чує наші молитви, – говорить  настоятель церкви ікони Божої Матері “Скоропослушниці” в Тернополі УПЦ КП отець Володимир.

Святиня перебуватиме в церкві на вулиці Довженка до 8 січня. Далі її перевезуть в храм на вулиці Бродівській. Там ікона буде до 15 січня. Впродовж одного дня до ікони можна буде помолитися в капличці на проспекту Злуки. Після цього 16 січня Манявську ікону Пресвятої Богородиці повезуть в монастир в селі Шульганівка Чортківського району.