додому спорт Ігора Підгайного переобрали на посаду голови Тернопільської міської Федерації футболу (+коментарі)

Ігора Підгайного переобрали на посаду голови Тернопільської міської Федерації футболу (+коментарі)

343

Ігора Підгайного переобрали на посаду голови Тернопільської міської Федерації футболу. В Тернополі відбулася звітно-виборча конференція міської на якій підсумували 4-річний етап роботи громадської організації. Водночас відбулися вибори нового голови Федерації футболу Тернополя. Окрім Ігора Підгайного на цю посаду претендував колишній футболіст, тернополянин Дмитро Андрієшин.

Підсумовуючи попередні 4 роки роботи Тернопільської міської Федерації Футболу, після дискусій і виступів більшістю голосів напрацювання звітного періоду визнали задовільними.

Володимир Мариновський, голова Тернопільської обласної Федерації Футболу, віце-президент ФФУ: "Я думаю, що підтримую більшість і скажу, що відповідна робота на оцінку задовільно в федерації міській робиться. Звичайно, ми сьогодні повинні зробити набагато більше".

У суперечці за головування в міській Федерації Футболу на наступні 4 роки зійшлися колишній футболіст, а нині молодий тренер Дмитро Андрієшин та Ігор Підгайний, який очолював федерацію попередні 4 роки і займає посаду начальника управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської ОДА.

Дмитро Анрієшин, кандидат на посаду голови Тернопільської міської Федерації Футболу: "Немає навіть таблички Федерації футболу міста Тернополя. Немає ні рахунку банківського, як виявилося, немає ні факсу, електронної пошти, сайту. Ну, 4 роки ми працюємо і нічого немає, то як ми працюєм? Прошу вас довіритися і ми все прикладем з моєю новою командою, якщо мені це вдасться, бо є люди які це хочуть, яким це цікаво займатися, оновити щось, якісь нові ідеї нові проекти реалізувати в життя".

Ігор Підгайний, голова Тернопільської міської Федерації Футболу: "Почув ваші зауваження, ваші пропозиції, почув і претензії, які були висловлені до роботи Федерації Футболу міста. Звичайно, при умові того, що я буду обраний на подальший термін, на наступний термін, все це буде мною враховано, і я обіцяю виправити ці всі зауваження і помилки, і працювати в тому напрямку розвитку футболу в нашому місті разом з новообраним виконавчим комітетом, разом з тими людьми, які прийдуть в федерацію з своїми пропозиціями".

Врешті більшість делегатів проголосувала за кандидатуру Ігора Підгайного. Дмитру Андрієшину запропонували посаду заступника голови Федерації Футболу міста. Андрієшин відмовився, сказавши, що не поділяє стратегії, яку пропагують теперішні керівники.