додому політика Ігор Побер очолить виборчий штаб Порошенка в області

Ігор Побер очолить виборчий штаб Порошенка в області

366

Нещодавно на користь Порошенка як найбільш рейтингового кандидата, зняв свою кандидатуру з перегонів Віталій Кличко. Відповідно про свою підтримку Порошенка заявили місцеві представники "УДАРу" та окремі політики. Зокрема, ударівець, народний депутат України Ігор Побер очолить виборчий штаб кандидата, депутат оласної ради Степан Барна стане керівником агітаційної компанії Петра Порошенка в області.

Свою співпрацю депутати називають "Друг за друга", тому і відповідальність несуть однакову. Події в Криму і на сході України, кажуть, це спроба дестабілізувати ситуацію в країні і зірвати вибори Президента, які мають легітимізувати владу в країні. Щодо членів команди Порошенка в області, то прізвищ політики поки не називають.

Ігор Побер, народний депутат України від ПП "УДАР Віталія Кличка": "На сьогодні об'єднались дві політичні сили – партія "УДАР Віталія Кличка" і "Солідарність" Петра Порошенка. Ми працюємо спільно на підтримку єдиного кандидата Петра Порошенка… Вся вертикаль потім і політична відповідальність ділиться 50 на 50 між двома політичними силами".

Степан Барна, депутат Тернопільської обласної ради: "В всіх середовищах, котрі вважають за потрібне висловити свою підтримку єдиному кандидату, то це значно ширший формат. Це буде суміш і УНП, і Народного Руху, і Нашої України колишньої. І багато людей підтримало навіть з "Батьківщини", ви знаєте навіть по Україні, депутати ВР з фракції висловилися  про підтримку кандидата в президенти Петра Порошенка".