Головна Новини Ігор Вонс став кандидатом на посаду міського голови Тернополя від Блоку Петра...

Ігор Вонс став кандидатом на посаду міського голови Тернополя від Блоку Петра Порошенка

342

vlcsnap-2015-09-24-17h11m54s20Тернопільський осередок Блоку Петра Порошенка “Солідарність” висунув кандидатів для участі у місцевих виборах. У місті відбулись конференції Тернопільської обласної та міської організацій політичної сили. Кандидатом на посаду міського голови Тернополя Блок Петра Порошенка “Солідарність” висунув голову центру Антикорупції Ігоря Вонса.

– Працюючи громадським діячем зараз, працюючи в центрі Антикорупції, ми побачили ту страшенну прірву, яка утворилася між владою і людьми, тому першим завданням нової влади буде налагодження діалогу між владою та суспільством. Ми повинні довести, що є чесні, порядні, відповідальні люди, які сьогодні прийдуть і будуть вирішувати не тільки свої власні завдання, а працювати на громаду, – розповідає висуванець на посаду міського голови Тернополя від Блоку Петра Порошенка “Солідарність” Ігор Вонс.

Загалом, на Тернопільщині, 25 жовтня на виборах від Блоку Петра Порошенка “Солідарність” балотуватиметься 64 кандидати. Серед них є чимало педагогів, медиків, спортсменів, аграріїв, підприємців, волонтерів.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here