Головна Новини Ідентифікаційний номер фізичної особи можна внести у паспорт

Ідентифікаційний номер фізичної особи можна внести у паспорт

1060

завантаження (1)Реєстраційний номер облікової картки платників податків, більше знаний як ідентифікаційний номер фізичної особи, можна внести до паспорта. Більшість людей часто гублять цей папірець, а для оформлення багатьох документів він необхідний. Тепер ця проблема вирішена. Реєстраційний номер облікової картки платників податків можна внести у свій український паспорт. Процедура оформлення такого документу є безкоштовною і недовготривалою.

Реєстраційний номер облікової картки платників податків тепер можна внести у свій паспорт. Процедуру виконують для зручності. Таким чином замість двох документів, паспорта громадянина України та облікової картки платника податків, ви можете використати дані про реєстраційний номер, внесені до власного паспорта.

– Для того, щоб отримати облікову картку платника податків, потрібно звернутись за місцем проживання, за місцем здійснення діяльності та за місцем інших суб’єктів оподаткування, – розказує начальник відділу реєстрації платників та електронних сервісів головного управління ДФС у Тернопільській області Руслан Крисоватий.

Для того, щоб у вашому паспорті появився реєстраційний номер облікової картки, потрібно лише оригінали цих документів та 5 хвилин часу. Таку процедуру здійснюють у кожному з районів Тернополя.

– Для того, щоб отримати, можна звернутись в любий центр обслуговування платників податків. В Тернопільській області їх є 17 – в кожному районі. Зокрема, у Тернополі – це є вул. Білецька в Тернопільській ОДПІ, віконечко шістнадцяте, – каже Руслан Крисоватий.

Відмітка з номером облікової картки у паспорті появляється на 7,8 чи 9 сторінці. Таким документом можна користуватися за будь-якої потреби. І тернополяни користуються. Руслан Крисуватий зазначив, що усі повнолітні члени його родини теж уже отримали такі оновлені паспорти.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here