додому Новини Яких фахівців потребують роботодавці нині найбільше, розповіли у центрі зайнятості

Яких фахівців потребують роботодавці нині найбільше, розповіли у центрі зайнятості

563

Вибір професії і роботи – одні із найважливіших кроків у житті кожного. Велике значення мають не тільки заробітна плата, а й умови праці та затребуваність конкретної спеціальності на ринку праці. На сьогодні у Тернопільській області кількість вакансій збільшилась, кажуть у центрі зайнятості. Яких фахівців потребують роботодавці нині найбільше – читайте у матеріалі. 

Люди без роботи можуть стати учасником урядової програми “Армія відновлення”. Її учасники можуть виконувати роботи, спрямовані на задоволення потреб Збройних Сил України, так і на забезпечення загальних потреб функціонування економіки та життєдіяльності населення. Кількість вакансій на ринку праці на сьогодні зросла, розповідає директор Тернопільського обласного центру зайнятості, як збільшилась заробітня плата.

Сьогодні на ринку праці Тернопільської області впроваджують принципи рівності та доступності для всіх. Це означає, що незалежно від походження, статі, віку, фізичних можливостей чи соціальної групи люди мають можливість працювати та реалізовувати свої права під час праці. Цьогоріч дві з половиною тисячі роботодавців пропонували майже сім тисяч робочих місць та вакантних посад. Більшість з них – у сферах переробної промисловості, торгівлі, сільського господарства, охорони праці та автотранспорту. 70 відсотків вакансій вже укомплектували. Актуальними на Тернопільщині залишаються 1080 вакансій, у найбільшому дефіциті водії, продавці, швеї, кухарі, бухгалтери, листоноші, а також лікарі та медсестри. Але є також чимало людей, які ще не знайшли підхожу роботу.

Усі можуть знайти свою роботу мрії, пройти курси із підвищення кваліфікацій, або пройти стажування безпосередньо на майбутньому робочому місці. У Тернопільського обласного центрі зайнятості у період великої війни, працевлаштування громадян – один із найвпливовіших факторів на нашу економіку, таким чином народ робить вагомий внесок не тільки у загальний економічний стан країни, а також у підтримку наших захисників та захисниць.