![e32cfe09e34ea2df3e5127e21dc74f3345420182](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/e32cfe09e34ea2df3e5127e21dc74f3345420182-640x360.jpg)
З настанням теплої пори року Державна екологічна інспекція у Тернопільській області нагадує про значні ризики, пов’язані зі спалюванням сухої рослинності та її залишків. Такі дії не лише шкодять довкіллю, вбиваючи живі істоти та знищуючи корисну мікрофлору, але й несуть пряму загрозу здоров’ю людей через токсичні викиди.
Спалювання сухостою викликає значні викиди вуглекислого газу в атмосферу та позбавляє ґрунт корисних організмів, що сприяють його родючості.
Закликають громадян дбайливо ставитися до природи та уникати навмисного спалювання сухостою. За такі дії передбачена адміністративна, а в деяких випадках і кримінальна відповідальність.