додому Новини Які переваги мансардних вікон?

Які переваги мансардних вікон?

601

Мансардні вікна – це елемент покрівельної системи, що має декоративне значення і додає освітлення у мансардному приміщенні. Вдале облаштування мансардних вікон дозволить суттєво покращити стиль будинку, зробити його сучасним та функціональним. Ще наявність вікон в покрівлі дозволить провітрювати приміщення і тим самим підтримувати комфортний мікроклімат в будівлі.

В чому переваги використання мансардних вікон

Мансардні вікна стали активно використовувати останнім часом, адже домовласники намагаються зробити максимум площі будинку придатними до проживання. До переваг, які мають мансардні вікна відносять:

  • Герметичність. Тобто облаштування в складі покрівлі вікон не підвищить ризик протікання, оскільки встановлення мансардних вікон передбачає дотримання високого рівню герметичності
  • Освітлення. Якщо мансадра використовується як житлове приміщення чи робочий кабінет, буде забезпечене рівномірне розсіювання денного світла.
  • Простий монтаж. Встановлення мансардних вікон не викликає складнощів для професійних будівельників
  • Механічна стійкість. Стійкість до пошкоджень мають не лише рами, але й саме скло, адже мансардні вікна мають в своєму складі лише ударостійке скло
  • Великий асортимент. Обрати можна форму, розміри, колір рами, дизайн, виробника

Де купити мансардні вікна

Компанія “Будстрой” в своєму каталозі будівельних матеріалів має в тому числі і мансардні вікна, адже зараз все частіше покрівельне будівництво не обходиться без них. Подивитись асортимент компанії можна на сайті https://budstroy.kiev.ua/uk/catalog/mansardni-vikna/, де вказані всі характеристики та актуальні на сьогодні ціни.

Звісно мансардні вікна продають всі компанії, що спеціалізуються на реалізації покрівельних матеріалів. Однак завжди треба шукати найкращу ціну та перевірену якість.

Різновиди мансардних вікон

Асортимент продукції великий, тому завжди можна підібрати продукцію згідно із запитом покупця. Поділяються мансардні вікна на:

  • похилі
  • вертикальні

Статистика свідчить, що похилі конструкції мають більші на 30 відсотків тепловтрати. Але краще пропускати сонячне світло будуть саме похилі мансардні вікна.

Також існує класифікація за типом використаної сировини і так мансардні вікна бувають:

  • алюмінієві
  • пластикові
  • дерев’яні

Є відмінності у тому, як кожен з видів показують себе в експлуатації, одні слугують довше, інші менше, так само і з вартістю – всі вони відрізняються за цінами. Дізнатися більше про особливості кожного виду можете у Будстрой, ми порадимо як обрати вікна, що найкраще підійдуть для вашого даху.

Вибір будь-якого покрівельного матеріалу  є відповідальним, також це недешева покупка. Тому ніколи не потрібно поспішати, а купувати лише після ретельного аналізу та впевненості у правильному виборі. З огляду на важливість дахової конструкції, всі її елементи повинні бути високоякісними.