додому Новини Які інтим іграшки користуються найбільшим попитом в Тернополі: дослідження сексшопу TALLA

Які інтим іграшки користуються найбільшим попитом в Тернополі: дослідження сексшопу TALLA

428

Секс-індустрія – одна зі сфер, що розвиваються найбільш динамічно. Її продукція буде затребувана завжди та вимоги до неї постійно підвищуються. Незважаючи на появу нових секс-гаджетів та технологій, як і раніше, залишаються популярними старі добрі іграшки, які стоять у рейтингах поряд з новинками. Про найпопулярніші інтимні іграшки, які купують у Тернополі – у нашому рейтингу-огляді.

Вібратори

Велика категорія іграшок, кожна з яких може призвести до оргазму. Наприклад, найменший представник з цієї групи гаджетів – вібратор-куля. Це ідеальний вибір для новачків, а також мандрівників, яким потрібно щось компактне. Використовуйте його безпосередньо на тілі або поверх нижньої білизни для більш м’якої стимуляції.

Чимало жінок мають труднощі з досягненням оргазму за допомогою вагінального сексу, тому їм потрібно більше уваги приділяти клітору. Для цього створено кліторальні стимулятори. Використовуйте їх самостійно чи з партнером.

Якщо потрібно щось потужніше, то вам підійде вібратор-масажер. Пристрій з довгою ручкою та головкою у формі мікрофона, універсальний та надзвичайно потужний.

Мастурбатори

Мастурбатор – це іграшка, розроблена для стимуляції статевого члена під час сольних чи спільних ігор. Існують у вигляді статевих органів жінки, або ж у формі яйця. Мають текстурну поверхню зсередини, а деякі моделі – функцію підігріву, що забезпечує більш реалістичні відчуття.

Страпони

Страпон – це пристрій, який фіксується на стегнах і може утримувати фалоімітатор. Один із партнерів, який не має такої можливості від природи, отримує шанс проникнути у партнера. Найчастіше у ролі активної сторони у грі зі страпоном виступає жінка. Чоловік отримує унікальну нагоду помінятися ролями. Також страпон може використовуватись для подвійного проникнення.

Кульки Кегеля

Використовуються для зміцнення м’язів тазового дна – інтимних м’язів. Кульки вводяться в піхву, і поки ваше тіло утримує їх, ви ефективно тренуєте та зміцнюєте м’язи тазового дна. Крім того, що вони допомагають підтримувати в тонусі м’язи, регулярні вправи покращують інтимні відчуття та оргазмічні переживання. Кегель-кульки представлені в різних розмірах та вагах, що дозволяє вам поступово навантажувати м’язи тазового дна.

Віброкільця

Універсальні іграшки, що є модифікацією звичайних ерекційних кілець. На відміну від перших, вони більш функціональні. Крім своєї основної мети – покращувати ерекцію та продовжувати статевий акт, вони стимулюють обох партнерів.

Масажери простати

Передміхурова залоза є частиною репродуктивної системи, пов’язаної зі статевим членом та яєчками. Вона розташована перед прямою кишкою та під сечовим міхуром і виробляє рідину для сперми.

Через розташування передміхурової залози стимулювати її можна лише через анальне проникнення. Масажер простати для передміхурової залози – https://talla.ua/ua/massazhery-prostaty/, допомагає чоловікам впливати на залозу ефективніше. У деяких випадках стимуляція може призвести до оргазму, але це залежить передусім від індивідуальних особливостей організму.

Рідкі вібратори

Спеціальні засоби, до складу яких входять компоненти, що посилюють приплив крові до статевих органів. Це дозволяє посилити відчуття під час стимуляції, роблячи оргазм яскравішим, інтенсивнішим. Застосовують їх за 10-15 хвилин до близькості або під час прелюдії. Це універсальні засоби, що підходять як чоловікам, так і жінкам.

Лубриканти

Незамінний атрибут інтимних стосунків. Лубриканти потрібні всім: людям з порушеннями секреції природного секрету і без них, чоловікам і жінкам, для всіх видів сексу. Якщо ви практикуєте швидкий секс, то природні лубриканти просто не встигають виділитися, що загрожує дискомфортом і пошкодженнями тканин. Для тих, хто використовує в сексі гаджети, лубриканти просто необхідні – тільки з ними ваші експерименти будуть абсолютно безпечними. Що стосується анального сексу, то в задньому проході, як відомо, не виділяється секрет, тому будь-яке проникнення має бути з інтимним лубрикантом.

Презервативи

Тільки вони здатні захистити від захворювань, що передаються статевим шляхом та небажаної вагітності. Сучасні матеріали і технології дозволяють виготовляти надійні засоби контрацепції, які незначною мірою впливають на відчуття під час стимуляції. Тому ваш секс буде не лише безпечним, а й приємним.

Костюми для рольових ігор

Найпотужніший і найдоступніший засіб, щоб змінити ваше інтимне життя до невпізнанності. З костюмами ваш секс оживе, а найнеймовірніші еротичні ідеї будуть реалізовані.

Чи повинні бути всі ці іграшки у вашій колекції? Вирішувати лише вам. Почніть з малого, а подальший шлях розвитку вам підкаже інтуїція та основний інстинкт. Головне, що ваш секс перестане бути нудним.