додому Новини Як взяти онлайн кредит по паспорту?

Як взяти онлайн кредит по паспорту?

461

Оформлення кредиту в Україні стало набагато зручнішим з появою МФО – мікрофінансових організацій, які запропонували абсолютно новий підхід до процедури кредитування. Сьогодні кожен бажаючий може отримати позику протягом кількох годин, лише пред’явивши особисті документи (паспорт + ІПН). Це дає можливість розраховувати на фінансову підтримку у скрутний час, коли потрібні гроші в борг на вирішення невідкладних справ (оплату лікування, внесення за навчання, купівлю побутової техніки, початок бізнесу тощо).

Які взагалі є варіанти, якщо потрібен кредит?

Позики в Україні видають банки, ломбарди і вище зазначені МФО. Кожна фінансова система має свої особливості. Наприклад, банки видають кредити на чималі суми, але ретельно перевіряють позичальника на предмет платоспроможності. Крім того, ці установи завжди верифікують клієнта на можливість перебування у «чорному списку» УБКІ.

Мікрофінансові організації (МФО) надають так звані мікрокредити – невеликі позики розміром до 30-50 тис. грн. на обмежений термін (до 6 міс – 1,5 року), при цьому їх умови та вимоги до позичальника є найлояльнішими на ринку. Хорошим прикладом МФО є ресурс https://finx.com.ua/credit-po-pasportu, завдяки якому можна взяти онлайн кредит по паспорту без довідок про доходи і перевірки кредитної історії.

Ломбарди також видають позики, в тому числі на великі суми, якщо потрібно, але загалом їх умови важко назвати привабливими. Ці установи завжди беруть майно в заставу, що робить співробітництво з ними не найкращим рішенням.

Процедура отримання кредиту по паспорту

Отже, якщо вам потрібен кредит на суму до 30 тис. грн., найоптимальнішим варіантом стане рішення звернутися до МФО. Що саме потрібно зробити? Оформлення позики відбувається на сайті кредитора (див. посилання вище).

Для успішності процедури необхідно відповідати наступним критеріям:

  • бути повнолітнім громадянином України;
  • мати на руках український паспорт та ІПН;
  • не мати судимостей;
  • мати картку банка, що є резидентом української фінансової системи.

Якщо з вищесказаним все добре, можна переходити до процедури оформлення. Необхідно вибрати умови кредитування (за допомогою калькулятора на сайті), після чого – заповнити реєстраційну анкету, вказавши особисті дані.

Далі відправляємо заявку на розгляд. Дочекавшись відповіді (дзвінок від менеджера МФО), при позитивному рішенні нас запросять відвідати найближчий офіс кредитної компанії для підписання договору. Після підписання договору кредитні кошти будуть зараховані на вказану під час реєстрації карту банка.