додому Новини Як вибрати велосипед?

Як вибрати велосипед?

396

Велосипед стає дедалі популярнішим. Придбавши його, ви припините бути заручником заторів, зможете зміцнити здоров’я й просто отримати задоволення від їзди. Але щоб поїздки дарували тільки позитивні емоції, варто правильно вибрати залізного коня. На сайті https://veloplaneta.ua/ представлено великий вибір велосипедів на будь-який смак і бюджет. Скористайтеся нашими порадами, щоб вибрати саме той, що потрібен.

Різновиди велосипедів

Перш ніж зануритися в технічні характеристики, підбирати розмір рами й вираховувати оптимальну ціну, потрібно визначитися з різновидом. Сучасна класифікація двоколісного транспорту розподіляє всі байки на:

  • гірські — універсальні моделі із широкими покришками, що вдало показують себе на всіх різновидах дорожнього покриття, не підходять для швидкісної їзди;
  • міські — компактні, зазвичай мають лише одну передачу, в цілому ідеальні для велопрогулянок (до того ж можна придбати складні моделі, що легко зберігаються в невеликій квартирі);
  • шосейні — призначені для їзди по шосе та рівним асфальтованим трасам, можуть розвивати велику швидкість;
  • BMX — цей транспорт не для їзди, а для спорту (підійде, якщо хочете навчитися трюкам, стрибати по бордюрах і колесити по багнюці);
  • електро — звичайні велосипеди, але оснащені електродвигуном (стануть у нагоді всім, хто полюбляє тривалі подорожі і не хоче довго крутити педалі).

Що вибирати, залежить від вашого стилю їзди та уподобань. На сайті Велопланети знайдуться всі різновиди байків. Потрібно лише визначитися з категорією й вибрати відповідну модель.

Важливі нюанси

При виборі залізного коня важливо орієнтуватись і на такі важливі параметри, як:

  • клас амортизації;
  • розмір рами;
  • діаметр коліс;
  • тип гальмів.

Але не завжди потрібно вибирати варіант, де всі показники знаходяться на найвищому рівні. Для їзди по місту, наприклад, не знадобляться дорогий підвіс і швидкісна коробка передач. Тому балансуйте між характеристиками й бюджетом, який можете витратити на покупку транспортного засобу. Не можете визначитися? Зверніться до консультантів магазину, де будете купляти велосипед. У Велопланеті працюють найкращі фахівці своєї справи. Вам точно допоможуть зробити вірний вибір.