додому Новини Як пройшла футбольна гра між командами “Агробізнес” та “Поділля”

Як пройшла футбольна гра між командами “Агробізнес” та “Поділля”

823

Волочиський “Агробізнес” у шостому турі змагань футбольних команд Першої Ліги України зіграв вдома із хмельницьким “Поділлям”. Телеканал TV-4 транслював матч у прямому ефірі. Генеральні партнери трансляції – компанія “Агробізнес” та Благодійний фонд родини Собуцьких.

У першому таймі було відчутно перевагу господарів, але гості вправно відбивали атаки волочищан. Однак забити гол так і не вдалося жодній команді. Перший тайм закінчився із нулями на табло. Після перерви команди з новими силами вийшли на поле.

Другий тайм почався вдало для волочищан. На 56 хвилині “Агробізнесу” вдалося відкрити рахунок у матчі. Іван Гаврушко зробив передачу на Максима Войтіховського, а той з голови у падінні забив гол у ворота суперників.

Рахунок 1:0. Це змотивувало обидві команди грати ще активніше. У середині другого тайму Вадим Шаврін із команди “Поділля” міг зрівняти рахунок, однак пробив м’яч повз ворота суперників. Попри всі старання, забити ще один гол або ж хоча б зрівняти рахунок командам так і не вдалося. Також через емоційне висловлювання на 90-ій хвилині головний тренер гостей Віталій Костишин отримав червону картку та залишив футбольне поле.

З рахунком 1:0 на користь “Агробізнесу” матч завершився.