додому Новини Як покращити захист акаунта в соціальних мережах?

Як покращити захист акаунта в соціальних мережах?

366
Встановити складні паролі, двофакторну автентифікацію та не приймати у друзі підозрілих користувачів. Це лише частина порад про те, як захистити свої сторінки у соціальних мережах від шахраїв. З кожним днем кількість атак інтернет-зловмисників на облікові записи користувачів зростає. Хакери зламують сторінки за допомогою викрадених даних. Зазвичай, самі користувачі через неуважність втрачають свої сторінки, переходячи за підозрілими посиланнями. Як покращити захист акаунта в соціальних мережах – розкаже наша Юлія Пацкаль.
Чи не у кожного власника гаджетів є бодай один обліковий запис у соціальних мережах. У фейсбуці, інстаграмі чи твіттері ми щодня спілкуємося із рідними та друзями, обмінюємося фото, стежимо за життям інших людей. А для когось акаунт в соціальних мережах, це не лише розвага і спосіб комунікації, але й можливість заробити кошти. Проте це все можна втратити, якщо особиста сторінка не захищена і стала ціллю шахраїв. А причиною більшості атак й досі залишається використання ненадійних паролів.
Ольга Весна, спеціалістка з налаштування таргетованої реклами, коментує: “Дуже часто жінки люблять писати. Щаслива дружина – дата весілля. Щаслива матуся – дата народження дітей. І потім беремо ті ж самі дати і вводимо їх як пароль. Зазвичай так багато людей, на даль, роблять. Так логін і пароль зламати для шахраїв просто на раз, два”.

Також, аби убезпечити себе у соцмережах, не варто переходити за підозрілими посиланнями. Переважно вони бувають двох видів. Перший – сповіщення присилає нібито офіційна компанія застосунку про певні порушення правил спільноти. І користувачу потрібно перейти за вказаним посиланням, аби не втратити доступ до сторінки. Другий – коли повідомлення приходять від друзів чи знайомих з подібним змістом: “Це ти у фільмі?” або ж “Ти бачив хто загинув в аварії?” і додають до цього покликання. А далі користувача просять ввести логін і пароль. Після такого кроку сторінка втрачена.

Аби вберегти свої особисті сторінки від рук зловмисників, використовуйте надійні паролі, комбінуючи маловідомі фрази з числами та різноманітними символами. Використовуйте двофакторну автентифікацію для додаткового захисту акаунта. Її можна ввімкнути у налаштуваннях застосунку. Ну і звичайно остерігайтеся підозрілих посилань та не вводьте свої особисті дані. А якщо ви все ж втратили до облікового запису, напишіть про це друзям і попросіть їх повідомити адміністрацію соцмереж, що вашу сторінку зламали. Про злам заявіть на лінію “102″ та кіберполіцейським.