додому Новини Як покращити своє робоче місце за столом

Як покращити своє робоче місце за столом

484

Існує думка, що робоче місце має бути максимально аскетичним, аби нічого не відвертало увагу від роботи. Але значно кращим рішенням буде облаштувати його відповідно до власних уявлень про комфорт. Навіть гарно підібрані килимки для мишки можуть суттєво підвищити продуктивність. Про те, як правильно підійти до організації робочого місця, поговоримо детальніше.

На що звертати увагу під час облаштування робочого місця

В оформленні місця для праці важливо тримати баланс між продуктивністю та особистою зручністю. Необхідно звернути увагу на такі особливості:

  1. Робочий стіл. Конструкція столу необов’язково має складатися з робочої поверхні та чотирьох ніжок. Краще вибрати модель із шухлядами та гачками для зберігання речей. Гарним вибором для любителів кави або чаю стане стіл, облаштований підсклянником. Ці дрібниці здаються незначними, але їх наявність дасть змогу почуватися затишніше та зручніше.
  2. Крісло. Щоб мати можливість не відволікатись під час робочого процесу, варто приділити увагу сидінню. Хороше крісло має опцію регулювання за висотою спинки та її нахилом. Це дозволить тримати правильну поставу під час багатогодинного сидіння за монітором.
  3. Подушка. Наявність подушки для попереку допомагає зменшити навантаження на хребет. Вона братиме на себе частину ваги тіла, даючи змогу розслабитися опорно-руховому апарату. Краще робити вибір на користь крісел, де подушка вже входить до комплектації.
  4. Підставка для ніг. Найчастіше підставкою користуються люди з надто високим столом або кріслом. Однак навіть без цього її наявність допоможе знизити навантаження на ноги завдяки природному розташуванню гомілковостопного суглоба.

Зважаючи на ці особливості, можна без зайвих зусиль зробити робоче місце значно комфортнішим.

Чому якісний килимок для мишки — це важливо

Цьому предмету облаштування робочого столу варто приділити особливу увагу. Хоча сучасні маніпулятори й здатні без проблем працювати на будь-якій рівній поверхні, килимок для мишки все одно є важливим. Постійне використання мишки може стати причиною затискання кровоносних судин у зап’ястковій зоні. Постійні дискомфортні відчуття, пов’язані з цим, заважатимуть продуктивності.

Краще зробити вибір на користь ергономічного килимка зі спеціальною подушкою. Зап’ясток, розміщений на ній, буде менше втомлюватися. Як варіант також варто розглянути великі килимки, на яких можна розташувати і клавіатуру, і мишку.

Облаштувати робоче місце нескладно, якщо підійти до справи комплексно та з урахуванням усіх деталей.

Стаття розміщена на правах реклами.