додому Новини Як підібрати запчастини для авто у Тернополі

Як підібрати запчастини для авто у Тернополі

412

Автомобіль, як і будь-який механізм, потребує догляду й періодичної заміни деталей. Необхідність у встановленні нових запчастин виникає у випадку зношення чи передчасного виходу з ладу старих. Комплектуючі підбирають по марці, моделі, VIN-коду і за роком випуску машини.

Для довгої експлуатації авто потрібно купувати оригінальні деталі від виробника. На сайті https://euromotors.com.ua/ua/ продаються б/у запчастини з Європи, офіційно завезені до України з Італії. Це комплектуючі, які зняли зі старих автомобілів або тих, що зазнали сильних пошкоджень після ДТП. Вони проходять перевірку на придатність до експлуатації та продаються з гарантією.

На які критерії звернути увагу

Перелік важливих параметрів залежить від типу та призначення деталей. Вибираючи запчастини для кузова, потрібно перевірити стан лакофарбового покриття. Воно має бути рівномірним, без помітних пошкоджень та слідів перефарбування. Наявність корозії – тривожна ознака, комплектуючі в такому стані не підходять для подальшої експлуатації.

Вибираючи деталі для ходової частини, звертають увагу на деформації. Навіть незначні зміни параметрів погіршують керованість автомобіля й спричиняють додаткові витрати під час ремонту. Необхідно оглянути запчастини на зношеність металу, зокрема стан поверхні, зміну форми, розмірів.

Як вибрати деталі для свого авто

Запчастини мають точно відповідати особливостям і характеристикам конкретного автомобіля. Підбір здійснюють за такими параметрами:

  • марка та модель – на авторозбірці можна знайти рідкісні деталі, зняті з виробництва, недоступні в офіційного дилера;
  • рік випуску – машини однієї серії, які вийшли раніше або пізніше, відрізняються між собою;
  • VIN-код –це ідентифікаційний номер транспортного засобу, вказаний у технічному паспорті, за ним підбирають не тільки запчастини, а й фарбу для кузова.

Оригінальні й недорогі деталі для машини краще шукати на авторозбірці, де продаються б/у комплектуючі різних років випуску. Запчастини підбирають окремо для кожної марки й моделі автомобіля.