додому Новини Як оформити кредит для підприємця у 5 кроків

Як оформити кредит для підприємця у 5 кроків

375

Бізнесмени України постійно стикаються з викликами, й час від часу їм доводиться залучати більше коштів для інвестицій чи засвоєння нових напрямків. Кредит для ФОП від Банку Львів допоможе швидко скористатися вигідною можливістю чи розв’язувати фінансові проблеми, не витрачаючи власні збережені гроші.

Необхідність у кредитуванні може виникнути на різних етапах розвитку власної справи. Це може бути, наприклад, придбання нового, більш сучасного обладнання або матеріалів, розширення сфери діяльності, привертання уваги цільової аудиторії. Розглядаючи заявку на позику, менеджери Банку Львів завжди враховують потреби конкретного бізнесу.

На яких умовах надається кредит

Щоб отримати потрібну суму, й не мати великого навантаження на бюджет через регулярне погашення боргу, варто скористатися онлайн-калькулятором на сайті. Він показує розмір щомісячного платежу для позики на конкретну суму й певний термін. За його допомогою вийде вибрати найбільш вигідні умови для себе. Попередньо можна проконсультуватися з менеджером Банку Львів.

Кредит для підприємців – це можливість отримати суму від 100 тисяч до 2 мільйонів гривень без внесення застави. Термін дії договору – від 1 до 36 місяців, увесь цей час достатньо платити мінімальні внески щомісяця, щоб поступово закрити борг. Важливо не допускати прострочень, адже в цьому випадку буде нараховано пеню. Якщо немає можливості сплачувати, про це краще заздалегідь попередити працівників банку.

Кредит для ФОПа можна отримати на різні цілі, від мети залежить сума. Це може бути невелика позика для виплати оренди або поповнення балансу, чи більш масштабна для великих інвестицій. У Банку Львів розглядають заявки від представників бізнесу, які ведуть його мінімум 9 місяців, із державною реєстрацією мінімум 3 місяці. Перевага надається мешканцям Львівської та інших областей заходу України.

Кредит для ФОПа: як його отримати

Для цього не потрібно відразу йти до відділення банку й стояти в черзі, щоб дізнатися все необхідне. Процедура надання позики дуже проста:

  • визначитися з сумою, яку хочеться отримати. Як уже писалося вище, це легко зробити за допомогою онлайн-калькулятора – він покаже, скільки доведеться сплачувати щомісяця;
  • заповнити заявку на кредитування на сайті Банку Львів. Для цього достатньо вказати інформацію про назву ФОП або підприємства, дані контактної особи, ІПН або ЄДРПОУ, суму, термін;
  • дочекатися дзвінка від консультанта. З ним можна буде остаточно узгодити умови;
  • підписати кредитний договір у відділенні. Адреси вказані на сайті, можна вибрати найближче;
  • отримати гроші й не забувати платити щомісячні внески.

Окрім паспорта та ІПН, для оформлення кредиту знадобляться довідка про доходи й виписка за рахунком за останній рік.

“Джерело: Сайт www.banklviv.com”