додому Новини Як боротися з пригніченим настроєм та правильно “вийти” з відпустки

Як боротися з пригніченим настроєм та правильно “вийти” з відпустки

742

Відпочинок, зустрічі з близькими, подорожі та заняття улюбленою справою у будь-який час – закінчуються. Це може означати тільки одне – відпустка добігає кінця. Однак повертатися до виконання повсякденних справ та робочих процесів сил та бажання немає. Що робити, щоб закінчення відпочинку не приносило негативного настрою та роздратованості?

“Треба собі зробити якісь певні правила, чого я не буду робити під час відпустки. Я би дуже рекомендував по можливості, звичайно, робота буває різною у людей, іноді треба екстрено з’явитися чи підняти телефон, але якщо є така можливість, то максимально обмежити свій час в тому, щоб залучатися до роботи,” – розповідає психолог Сергій Бухвалов. 

Також психологи радять, ще перед відпусткою скласти план дій на найближчі декілька днів. Однак, якщо відпочинок провели з користю, потрібно ще правильно “вийти” із нього. Сергій Бухвалов радить підготувати себе морально до цього, не думати про роботу в останні дні відпочинку, а дати собі ще час насолодитися моментом.

За словами Сергія Бухвалова, щоб поганий настрій та виснаження не керували вашими буднями, перші дні після відпустки не потрібно брати на себе відповідальність за виконання усіх, а до того ж найважчих завдань. Психолог стверджує, після тривалого відпочинку людська психіка ще не готова до надмірного навантаження.