додому Новини І поспілкувалися, і кошти для допомоги херсонцям зібрали: у Тернополі волонтери провели...

І поспілкувалися, і кошти для допомоги херсонцям зібрали: у Тернополі волонтери провели форум

645

Повномасштабна війна в країні змусила молодь адаптуватися до нових реалій. Постійні тривоги та дистанційне навчання впливає на можливості юного покоління. Різноманітні активності, здебільшого, перейшли в онлайн-формат. Проте чимало молоді сьогодні об’єдналось навколо волонтерства, зокрема і у нашому краї.

Разом юне українське покоління працює задля покращення якості освіти, щасливого майбутнього та перемоги. 8 червня у Тернополі відбувся форум волонтерів, де зібралась активна молодь Тернопільщини, щоб об’єднатись та разом реалізовувати ще більше громадських ініціатив. Там побувала і наша Юлія Пацкаль.

Христина Романюк – волонтерка міжнародної організації Айсек в осередку Тернополя. Розповідає, спочатку ковід, а потім вже й повномасштабна війна змусили молодь закритися у власних домівках. Адже майже все, чим займалися раніше перейшло в онлайн формат. Водночас ці непрості обставини об’єднало юне покоління навколо волонтерства, допомоги іншим та організацій різноманітних заходів задля власного розвитку.

Дистанційне навчання та постійні тривоги змусили молодь створювати та долучатися до громадських організацій, аби стати впливовою силою, яка займається забезпеченням армії й працює задля забезпечення свого щасливого майбутнього.
8 червня у Тернополі відбувся захід-конференція, де різноманітні молодіжні волонтерські об’єднання нашого краю познайомились між собою, аби в подальшому співпрацювати й залучати до ініціатив ще більше людей.

Протягом заходу організатори збирали кошти, які передадуть на допомогу людям, які постраждали внаслідок підриву Каховської ГЕС у Херсоні.