![ScreenShot-VideoID-XASucQSbgl4-TimeS-93](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/05/ScreenShot-VideoID-XASucQSbgl4-TimeS-93-640x360.png)
Художню виставку дерев’яних скульптур організували в Тернопільській загальноосвітній школі №10. Роботи створювали учні разом з батьками, вчителі та охочі тернополяни. Тепер скульптури прикрашатимуть шкільний дендрарій.
Художню виставку дерев’яних скульптур організували в Тернопільській загальноосвітній школі №10. Роботи створювали учні разом з батьками, вчителі та охочі тернополяни. Тепер скульптури прикрашатимуть шкільний дендрарій.