додому Головні Грошові премії за кращі результати ЗНО отримують випускники шкіл Тернопільщини цьогоріч

Грошові премії за кращі результати ЗНО отримують випускники шкіл Тернопільщини цьогоріч

1311

Стимул до навчання. Грошові премії за кращі результати ЗНО отримують школярі Тернопільщини цього року. Відповідну петицію до обласної ради подала громадська “Інститут модернізації суспільства”, На останній сесії рішення ухвалили і вже готують відповідні документи, кажуть чиновники. За попередніми даними абітурієнти, які склали три іспити по 200 балів отримують по 10 тисяч гривень.


Преміювати учасників ЗНО, які отримали максимальну кількість балів, готові уже цього року, каже начальник управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Ольга Хома. Розповідає, премії діляться на три категорії, сума яких відрізняється одна від одної.


– Якщо 1 предмет зданий на 200 балів то це буде тисяча гривень, якщо три – десять тисяч гривень. Якщо два – то це буде від 5 до 7 тисяч гривень, зараз ми ці всі питання узгоджуємо адже кошти виділятимуться з обласного бюджету і це є суто премія області, – розповідає начальник Управління освіти і науки Тернопільської ОДА ОЛЬГА ХОМА .

Аналогічні премії започаткували у Львові, Мукачеві та на Сумщині. У Тернопільську обласну раду відповідну петицію подали члени громадської організації “Інститут модернізації суспільства”. Кажуть, вже шість років займаються допомогою учням у підготовці до ЗНО. За минулі роки зауважили, що результативність здачі іспитів на двісті балів помітно знизилась, тому вирішили заохотити учнів преміями.