Головна суспільство Гроші на крапельниці для немовлят зібрали волонтери і тепер збирають на інше...

Гроші на крапельниці для немовлят зібрали волонтери і тепер збирають на інше обладнання

320

Два інфузомати – це крапельниці для новонароджених – за два тижні з'являться у Тернопільській обласній дитячій клінічній лікарні. Гроші на це медичне обладнання кілька місяців збирали у Тернополі волонтери в рамках проекту "Здорові діти – щаслива Україна". Не так давно завдяки цій благодійній акції та ініціативній групі молодих тернополян в обласній дитячій лікарні вже запрацювала лампа фототерапії, що вкрай необхідна дітям, які народилися з жовтяницею.

Олена Колобохова, волонтер: "Зараз ми збираємо на інфузомати – це такі крапельниці для маленьких діток. Маленьким діткам не можна, новонародженим, крапати, як звичайній дорослій людині великими краплями. А це спеціальний апарат, є одноканальний, є двоканальний,який допомагає ділити пропорції для малесеньких діточок. Наразі нема такого обладнання. Є дуже застаріле, а діток дуже багато у відділенні. І ми стараємся якось допомогти цим діткам".

Інфузомати вже закупили і чекають їх приїзду у Тернопіль. Волонтери планують у найближчі два тижні передати це обладнання Тернопільській обласній дитячій клінічній лікарні. На цьому благодійних проект "Здорові діти – щаслива Україна" не завершиться. Молоді активісти вже збирають гроші на кисневий апарат для новонароджених.

Олена Колобохова, волонтер: "Ініціативна група, нас десь чоловік 50, ми розбились на групки і кожен працює на окремі апарати. Тобто, наразі особисто в мене і  в моєї такої підгрупки є 20 тисяч гривень. Це буде 2 інфузомати. Ми працюємо з київським таким закупщиком, чи як його можна назвати цього файного чоловіка, який дав нам 25% знижки, бо ми сказали, що ми збирали все своїми силами. Він дуже лояльно поставився до нас. Також наші друзі, знайомі, які займаються цим проектом, збирають гроші вже на кисневі апарати. Хто чим займається: ті, що збирали на лампу, зараз вже шукають, на яке б інше обладнання можна спрямувати свою роботу".

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here