додому благоустрій Гроші на 4 нові тролейбуси і на благоустрій передбачили у змінах до...

Гроші на 4 нові тролейбуси і на благоустрій передбачили у змінах до бюджету Тернополя

345

Гроші на 4 нові тролейбуси, на благоустрій міста, зовнішнє освітлення, ремонт прибудинкових територій, дворів, доріг, а також на освіту передбачили у змінах до міського бюджету на засіданні виконкому Тернопільської міськради. Зміни до бюджету розглядатимуть та затверджуватимуть на сесії міськради в березні.

В змінах до міського бюджету  насамперед передбачили виділення грошей на покриття кредиторської заборгованості, яка залишилася з минулого року, а це майже 8,5 мільйонів гривень.

– Додатково виділені кошти для благоустрою міта, зокрема, на поточний ремонт на утримання зовнішнього освітлення – 2,5 мільйони гривень. 2 мільйони гривень додатково виділили для проведення ремонту дворів та прибудинкових територій, на капітальний ремонт доріг ще майже 1 мільйон гривень виділено, 40 тисяч ми добавили на благоустрій скверу біля пам'ятника Шевченка. І 600 тисяч ми добавили для освіти, 200 тисяч в тому числі для створення нових груп в садочках, – розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал.

В Тернополі планують купити ще 4 тролейбуси, відповідний дозвіл на виконкомі дали сьогодні управлінню комунального майна, на це виділили майже мільйон 400 тисяч гривень.

– Планується, що найближчим часом ми зможемо закупити 4 тролейбуси для тернополян. Наголошую на потребі цих тролейбусів, бо в більшості ним користуються соціально-незахищені верстви населення, а це пільговики, які їздять безкоштовно, або ті, хто їздить на 1,50, – каже Сергій Надал.

Зміни до бюджету розглядатимуть та затверджуватимуть на сесії міськради в березні.