додому благоустрій Громадського транспорту через негоду побільшає, запевняє міська влада

Громадського транспорту через негоду побільшає, запевняє міська влада

630

Зважаючи на погоду, чимало тернопільских автовласників машини свої залишили в гаражах. Через те кількість пасажирів громадського транспорту у Тернополі побільшала. З резерву виділяють додаткові маршрутки, каже міська влада. Більше громадського транспорту буде в годину пік та на проблемних маршрутах, а це сполучення з Березовицею, Білою, масивами "Сонячний" та "Новий світ". Оскільки в резерві маршруток небагато, влада міста звертається і до тих підприємців, які мають відповідний пасажирський транспорт та ліцензію, долучитись у дні негоди до перевезення тернополян.

У години пік маршрутки переповнені, а на зупинках громадського транспорту – скупчення пасажирів. Чимало тернопільських водіїв дослухались до прохань ДАІ і, залишивши власні автівки на стоянках, добираються громадським транспортом.

– Багато дуже приватного транспорту стоїть на приватних стоянках, під домами, через збільшення пасажиропотоку в тернополян десь є відчуття, що ніби кількість транспорту зменшилось. Ні, навпаки ми даємо більше маршруток, бо дійсно збільшився пасажиропотік, – розказує начальник управління транспорту та зв'язку Тернопільської міськради Ігор Мединський.

Містом курсують усі 215 маршруток та 45 тролейбусів. Завтра до них додадуть ще кілька маршрутів із резерву.

– З завтрашнього дня ми підсилили шостий маршрут, тобто Новий світ одною одиницею, фактично дві маршрутки будуть йти паралельно, також підсилили восьмий маршрут, крім цього в Березовицю дали третій тролейбус. І зрозуміло, що ми зараз проводимо аналіз решти і ми будемо ще кілька мапршрутів підсилювати, я говорю про те, що на черзі буде вісімнадцятий маршрут, – каже Ігор Мединський.

Через затори та складну ситуацію на дорогах графік проїзду маршруток змінюється. В управлінні транспорту просять тернополян з розумінням поставитись до таких незручностей.