додому суспільство Громадськість Тернопільщини свого схвалення кандидатурі Андрія Матрифайла, як очільника ДАІ, поки не...

Громадськість Тернопільщини свого схвалення кандидатурі Андрія Матрифайла, як очільника ДАІ, поки не висловила

283

Громадськість Тернопільщини свого схвалення кандидатурі Андрія Матрифайла, як очільника обласної державтоінспекції, поки не висловила. 13 березня старий-новий керівник зустрівся з представниками громадських організацій Тернопільщини. Журналістів на зібрання не запросили. Сьогодні наш кореспондент Максим Мукомела спілкувався з одим із керівників автомайдану Тернополя, який на зустрічі із Андрієм Матрифайло брав активну участь.

На зустрічі із начальником обласного управління ДАІ Андрієм Матрифайлом громадські організації представили свої запитання і пропозицій до роботи державтоінспекції. Пролунало чимало конкретики.

– Вартість довідок при продажі автомобіля, це питання перше, тому що довідка віддається комерційним організаціям по ціні 70 гривень, далі приватні структури повинні провести експертизу, оцінку і видають ту довідку по ціні десь в межах 600-650 гривень. В Тернополі ця довідка коштує 1200 гривень, – розповів співзасновник автомайдану Тернополя Юрій Остап'юк.

Говорили і про можливість появи представника громадськості у Державтоінспекції. Чи готовий сприймати почуті пропозиції Андрій Матрифайло, а відтак, чи підтримає його громадськість, як очільника обласної державтоінспекції, буде відомо вже наступного тижня, сподівається Юрій Остап'юк.

– Поки що почули у відповідь, що всі наші пропозиції вислухані. Але кінцевої відповіді ми ще не можем надати, тому, що є ще думка інших громадських організацій і тому попередньо є домовленість на четвер наступного тижня на 17:00 в Українському домі "Перемога", зустріч розширена. Я б просив, щоб і інші громадські організації теж висловили свою думку до четверга, чи якось в якийсь спосіб прийшли до якогось рішення: чи громада підтримує чи громада не підтримує. Він призначений судом, але не призначений громадою. Тільки з урахуванням думки, тому, що йому працювати з людьми тут на місці, – каже Юрій Остап'юк.

В свою чергу, Андрій Матрифайло запевняє, для його управління співпраця з громадськістю є не лише можливою, але й необхідною.

– Я зацікавлений навпаки в цьому, щоби більший контроль з сторони громадськості був до роботи по напрямку ДАІ. Це буде і контроль, я починаю від себе, закінчуючи простим сержантом, який стоїть на дорозі і несе службу. На майбутнє, я думаю, що вона буде, більше ми згуртуємся і поступово будем наводити порядок спільно з громадою, бо на даний час нам самим дуже важко працювати, – заявив начальник управління ДАІ УМВСУ в Тернопільській області Андрій Матрифайло.