Головна духовність Хресна дорога пройшла вулицями Зборова та Козови

Хресна дорога пройшла вулицями Зборова та Козови

282

vlcsnap-2015-03-16-14h49m10s145Сповна відчути страждання Ісуса, особливо у часі Великого посту, допомагає Хресна дорога, яку кожен переживає не так фізично, як, насамперед, в душі. На Тернопільщині вже розпочали хресні ходи, під час яких люди розважають над стражданнями Христа, співають страсні пісні, а ще – моляться за Україну.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Духовні роздуми, випуск 42. Хрестопоклінна неділя. 15.03.15

Вулицями Зборова пройшла щорічна Хресна хода. Її очолили віце-ректор Тернопільської духовної семінарії імені Патріарха Йосифа

Сліпого отець-доктор Михайло Пастух, декан Зборівський о. Володимир Шевців за участю священиків деканату. Провадили Хресну дорогу, співали страсні пісні та читали розважання брати-семінаристи.

Така ж Хресна хода відбулась в Козові. Розпочали  маршрут з церкви Св.Василія Великого, закінчили в Соборі Апостолів Петра і Павла. 14 зупинок відтворювали 14 стацій сходження Хреста на Голгофу. Кожної зупинки  зачитували уривок з Євангелія, звучали вірші і пісні, всі разом молилися: за владу, за страждаючих, за молодь, за український народ, за увесь світ.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Час Великого посту – період покаяння

В ході взяли участь священослужителі , семінаристи, ректор духовної семінарії, церковні спільноти, підприємці, працівники міліції, рятувальники,  учні, освітяни, працівники культури, медики, представники влади. На закінчення ходи всі присутні заспівали Гімн України.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here