додому духовність Хресна дорога пройшла вулицями Зборова та Козови

Хресна дорога пройшла вулицями Зборова та Козови

326

vlcsnap-2015-03-16-14h49m10s145Сповна відчути страждання Ісуса, особливо у часі Великого посту, допомагає Хресна дорога, яку кожен переживає не так фізично, як, насамперед, в душі. На Тернопільщині вже розпочали хресні ходи, під час яких люди розважають над стражданнями Христа, співають страсні пісні, а ще – моляться за Україну.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Духовні роздуми, випуск 42. Хрестопоклінна неділя. 15.03.15

Вулицями Зборова пройшла щорічна Хресна хода. Її очолили віце-ректор Тернопільської духовної семінарії імені Патріарха Йосифа

Сліпого отець-доктор Михайло Пастух, декан Зборівський о. Володимир Шевців за участю священиків деканату. Провадили Хресну дорогу, співали страсні пісні та читали розважання брати-семінаристи.

Така ж Хресна хода відбулась в Козові. Розпочали  маршрут з церкви Св.Василія Великого, закінчили в Соборі Апостолів Петра і Павла. 14 зупинок відтворювали 14 стацій сходження Хреста на Голгофу. Кожної зупинки  зачитували уривок з Євангелія, звучали вірші і пісні, всі разом молилися: за владу, за страждаючих, за молодь, за український народ, за увесь світ.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Час Великого посту – період покаяння

В ході взяли участь священослужителі , семінаристи, ректор духовної семінарії, церковні спільноти, підприємці, працівники міліції, рятувальники,  учні, освітяни, працівники культури, медики, представники влади. На закінчення ходи всі присутні заспівали Гімн України.