Головна культура Хорватію з повітря можна побачити у Тернополі

Хорватію з повітря можна побачити у Тернополі

526

vlcsnap-2015-12-16-10h34m10s360Хорватію з повітря можна побачити у Тернополі. Виставка світлин Дравора Ростухара (роботи є спільним проектом митця і журналу “National Geographic”) працює у “Атріумі”. Це є тур фотографій Західною Україною. В Тернополі експозицію відкривав Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Хорватія в Україні Томіслав Відошевіч. Працюватиме виставка “Хорватія з повітря” до 20 грудня.

Виставку “Хорватія з повітря” відкрили у Тернополі. Автором світлин є Дравор Ростухар, який працював над цим проектом протягом семи років. Зокрема його проект підтримує й публікує журнал “National Geographic”. “Хорватія з повітря” – це насамперед художні фотографії культурних цінностей і природних багатств Хорватії, відомі і невідомі. У Тернополі до кожної з представлених світлин є також інформація з історії і сучасності висвітленого місця або дії. Виставка покликана презентувати Хорватію тернополянам, і водночас є висловом підтримки українцям. Так вважає Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Хорватія в Україні Томіслав Відошевіч, який особисто відкривав експозицію у Тернополі.

– Ми тут для того, і так була основна ідея цієї виставки, щоб висловити підтримку Україні в ті складні моменти, які вона зараз переживає, в підтримку цілісної, територіально цілісної і суверенної незалежної України, – говорить Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Хорватія в Україні Томіслав Відошевіч.

Томіслав Відошевіч також зізнався: попри те, що роботи є художніми, Хорватія експлуатує проект задля своєї туристичної популяризації. Тож люди можуть сприймати виставку “Хорватія з повітря” як запрошення до цієї країни. Водночас Повноважний Посол бачить потік туристів між Україною і Хорватією двостороннім.

– Сьогодні ми мали зустріч з представниками туристичних агенцій і я сказав, що ми би хотіли розпочати роботу, щоби якомога більше і хорватських гостей відвідали Україну, тому що в вашій країні є що показати.  Тернопіль – є Європа, – каже Томіслав Відошевіч.

Виставка “Хорватія з повітря” вже побувала в Івано-Франківську та у Львові. У Тернополі експозиція відкрита у центрі “Атріум” на першому і четвертому поверхах. Працюватиме вона до 20 грудня.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here