додому Гороскоп від Івана Круп'яка Гороскоп від Івана Круп’яка (з 8 по 14 жовтня)

Гороскоп від Івана Круп’яка (з 8 по 14 жовтня)

1161

Овен 21 березня-20 квітня

Усі Ваші ініціативи і починання матимуть успіх. Особливу силу і впевненість Вам може надати ретельно проаналізована і підібрана інформація, а також підтримка партнерів або співзасновників. На вихідні заплануйте якусь мандрівку або розважальну програму.

Телець 21 квітня-21 травня

Будете задоволені своєю діяльністю, прихованою від очей людей. Навіть якщо це була робота над собою, то Ви відчуєте її позитивний результат. Це може бути висока оцінка начальства і матеріальне заохочення. Ваше таємне хобі може стати ще одним видом одержання доходу. Якщо Ви хочете в перспективі щось отримати, то саме сприятливий час, щоб вкласти свої кошти. Вихідні сприятливі для міркувань.

Близнята 22 травня-21 червня

Цього тижня Вам необхідно багато сил й уваги приділити друзям, захисникам, особливо тим, кого Ви цінуєте. Можете зайнятися створенням або зміцненням відносин з іноземцями або людьми, які мешкають далеко. Якщо Ви маєте перспективні задуми, то можете зайнятися їх реалізацією. У вихідні не зашкодить взяти участь в якомусь заході.

Рак 22 червня-22 липня

В цей період Ви будете здатні змінити обставини, пов’язані з Вашим бізнесом на свою користь. Головне – не перестарайтеся з партнерами та алкоголем. Можете кудись вкладати кошти по частинах або розширятись. Але не варто це афішувати. Для того, щоб були хороші результати, Вам потрібно інтенсивно попрацювати над виконанням своїх безпосередніх обов’язків.

Лев 23 липня-23 серпня

Для Вас в цей час може найважливішим заходом може стати поїздка за кордон і контакти з людьми здалеку. Докладіть максимум зусиль, щоб ці відносини стали дружніми або хоча б мали перспективи для спілкування. Вихідні присвятіть своєму хобі. Когось чекає цікава перспективна зустріч.

Діва 24 серпня-23 вересня

Якщо Ви чекаєте на зручний момент, щоб узяти гроші в кредит або оформити позику, то цей тиждень буде вдалим для розв’язання таких питань. Ви можете вкласти свої кошти в розширення власного бізнесу або використати їх для поліпшення свого соціального статусу. Не ризикуйте їжею, яку раніше не споживали.

Терези 24 вересня-23 жовтня

Якщо Ви працюєте з партнером або в команді, то на Вас чекає успіх. Ви можете його закріпити колективним навчанням, необхідними навичками. При цьому імпровізуйте та експериментуйте. Контакти й поїздки в цей період вигідні і можуть принести багато корисних зв’язків і знайомств. Вихідні присвятіть сім’ї.

Скорпіон 24 жовтня -22 листопада

Вам необхідно зайнятись своїм здоров’ям. Інтенсивне лікування впродовж цього тижня може дати прекрасні результати і значно зміцнити Ваш стан, особливо нервову систему. Ефективним буде домашній режим і різні очисні процедури, уживання великої кількості рідини. У кінці тижня отримаєте винагороду за своє терпіння і працю.

Стрілець 23 листопада-21 грудня

Ваші інтенсивні творчі починання цього тижня можуть знайти підтримку з боку близької особи або партнера по бізнесу. Намагайтеся більше відвідувати світські заходи, щоб Ви могли завести нові незвичайні знайомства. Вихідні проведіть в колі родини.

Козеріг 22 грудня-20 січня

На Вас чекають цікаві події вдома, через що Вам додасться домашніх турбот і обов’язків. Радійте, оскільки Вам це принесе більшу вигоду, аніж Ви думаєте. Правда, абсолютно несподіваним чином, і не так, як Ви чекаєте. Особливу увагу приділяйте внутрішній роботі. Вихідні проведіть в колі близьких людей.

Водолій 21 січень-18 лютого

Ви отримаєте величезну користь, якщо в цей період будете інтенсивно спілкуватися, вчитися або здійсните короткі поїздки. Ваші друзі або покровителі можуть Вам організувати потрібну зустріч або знайомство. Ви будете здатні пояснити свою оригінальну ідею іншим людям і знайти серед них підтримку. Може відбутися багатообіцяюче романтичне знайомство.

Риби 19 лютого-20 березня

З початку цього тижня можете вирішити свої особисті справи. Не старайтесь форсувати подій, бо вам це так не буде вдаватись. Не афішуйте своїх намірів і планів, і взагалі старайтесь не виділятись. До роботи ставтесь відповідально і послушно. У вихідні більше відпочивайте.