Головна Гороскоп від Івана Круп'яка Гороскоп від Івана Круп’яка (з 3 по 9 вересня)

Гороскоп від Івана Круп’яка (з 3 по 9 вересня)

742

Овен 21 березня-20 квітня

Осінь розпочинається. Дійте активніше і діловитіше. Вас будуть турбувати фінансові і сімейні проблеми. Тільки наполегливість може допомогти добитися свого. Бажано утриматись від далеких поїздок і нічого серйозного не вирішувати на перспективу. Зробите це на наступному тижні.

Телець 21 квітня-21 травня

Більшість будуть зайняті своїми приватними справами, якоюсь майновою проблемою, а також виясненням стосунків. Пильнуйте іміджу, навіть зміцнюйте його. Головне – не переоцінюйте своїх можливостей, а впертість має бути притаманна у всьому. Більше в компаніях будьте на вихідні.

Близнята 22 травня-21 червня

Доведеться приділити більше уваги своєму здоров’ю і матеріальному становищу. Не відволікайтесь у справах на дрібнички. Перешкоди долайте поступово, без паніки і розчарувань. Головне не падати духом і правильно самовизначитись. У ситуаціях незрозумілих займіть вичікувальну позицію.

Рак 22 червня-22 липня

Не витрачайте часу, а саме займіться своїми приватними справами. Вам буде таланити як у коханні, так і за місцем праці чи перебування. Люди, що поруч з Вами будуть налаштовані на співпрацю і допомогу. Можливо, багатьох чекають цікаві знайомства і вирішальні вчинки.

Лев 23 липня-23 серпня

Не дивлячись на Спадаючий Місяць у Вас буде тривати той час, коли захочете займатись тим, що заманеться. Маєте отримати очікувану інформацію. Хтось буде освоювати навики керування чи управління психічними засобами або глибше поглиблювати свої знання. Час сприяє знайомствам.

Діва 24 серпня-23 вересня

До кінця тижня маєте вийти на якийсь консенсус з своїми партнерами або виясняться проблеми по роботі, які ще нещодавно досить хвилювали. Домовляйтесь, зустрічайтесь з потрібними особами щодо подальших смілих дій. Не бійтесь брати на себе додаткових обов’язків.

Терези 24 вересня-23 жовтня

Саме тепер займіться рутинною і нудною роботою. Саме тепер Вам це буде легше вдаватись. Втішитесь від цікавої поради в кінці тижня. Це з початку тижня Вас будуть хвилювати проблеми домочадців, через їх байдуже ставлення до загальних справ. Не перевантажуйтесь фізично, особливо в кінці тижня.

Скорпіон 24 жовтня -22 листопада

Зміцнюйте свої позиції, час сприятиме цьому. Займайтесь іміджем та авторитетом. Вміло вирішуйте складне питання у державній установі. Головне – стримати свої емоції і приберегти нерви і особливо на вихідні.

Стрілець 23 листопада-21 грудня

Для більшості літо ще ніби буде продовжуватись, а святковий час – теж. Період засвоєння нових знань, адаптування в іншому колективі, перших приємних поцілунків з особою, яка Вам подобається. Зміцнюватиметься роман з особою, що Ви познайомились нещодавно.

Козеріг 22 грудня-20 січня

Дозвольте собі навіть це, чого раніше не дозволяли. Ризикуйте, але тільки самі не залучайте до своїх намірів нікого, навіть ближчих друзів. Матеріальне становище буде поліпшуватись. Сподівайтесь повернення боргів, колишніх і дуже довгих. У вихідні більше свободи.

Водолій 21 січень-18 лютого

Будете розчаровані втратою чи недовірою когось з близьких друзів. Доведеться задуматись над своїм становищем, що навіюватиме розчарування і смуток. Навколишні події будуть дратувати багатьох. Далекі поїздки краще не планувати.

Риби 19 лютого-20 березня

Важливу роль у Вашому житті в цей період будуть відігравати події, пов’язані з службовим становищем, влаштуванням на роботу чи виїздом закордон. Знайте, що Місяць в спадаючій фазі, а тому чогось важливого не розпочинайте.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here