додому Гороскоп від Івана Круп'яка Гороскоп від Івана Круп’яка (з 3 по 9 грудня)

Гороскоп від Івана Круп’яка (з 3 по 9 грудня)

1694

Овен 21 березня-20 квітня

Негайно вносіть корективи у свій настрій, бо зараз все вам видається сірим, обтяжливим. День короткий і це впливає на вас. А насправді у вас все добре, є фінансова підтримка, взаєморозуміння і кохання. Робота іде по плану, а поїздки і зустрічі цікаві і плідні. Присвятіть вихідні собі і близьким.

Телець 21 квітня-21 травня

Можлива втрата чогось дорогого для вас, але це неминучий процес для багатьох і прийдеться з тим змиритись. Подумайте про те як стати розумнішими і спокійнішими. Вмійте відганяти від себе нездорові думки і не дуже реагуйте на зауваження і плітки, які інколи можуть впливати на вас. Обережно з побутовими приладами та інструментами.

Близнята 22 травня-21 червня

Оптимізм і впертість мають зараз брати верх у всіх ваших починаннях і діях. Ви зможете досягнути будь-яких вершин. Направте свої вміння в те русло, де ви без особливих зусиль досягнете бажаного. Друга половина тижня багатьом запам’ятається якоюсь подією, а вихідні цікавими зустрічами.

Рак 22 червня-22 липня

Більше вірте у свої сили. Стережіться нечесної гри за вашою спиною. Будьте як завжди щирими та відвертими – і правда стане очевидною. Ви свого доб’єтесь за певний час. Кінець тижня вдалий для поїздок і зустрічей. Впевнено вирішуйте свої питання в інстанціях.

Лев 23 липня-23 серпня

Широкими кроками рухайтесь вперед до наміченої мети. Можете повернутись до колишніх планів, що не вдалось реалізувати через певні обставини, а зараз маєте такий шанс. Поїздки за кордон, зміні помешкання і праці виправдають себе. Не латайте свій бюджет позиками, якщо маєте таку проблему. Фінансові питання вже можете вирішити з наступного тижня чисто випадково.

Діва 24 серпня-23 вересня

Деяке затишшя. Ніяких грошових надходжень поки що не очікуйте. Обходьтесь тим, що маєте і ніяких позичок, якими б не були ваші бажання вмійте втихомиритись, бо недалеко той час, коли у вас все зміниться. Якщо у вас виникнуть проблеми зі здоров’ям – не зволікайте відвідуванням лікаря. У вихідні чекайте сюрпризів.

Терези 24 вересня-23 жовтня

Час, коли маєте розширити можливості і перспективи з партнерством діловим і особистим. Дійте рішуче і переконливо, не зупиняйтесь перед труднощами, а вміло долайте їх. Не витрачайте часу на з’ясування стосунків. Сприятливий час для творчості, науки і спортивної діяльності, а також різних подорожей і зустрічей.

Скорпіон 24 жовтня -22 листопада

Сприятливий тиждень для різної роботи, фінансових операцій і для того, щоб закохатися. Комерційна і професійна сфера буде повністю знаходитись під вашим контролем. Ви нічого грандіозного не зробите, але велич ваших дій буде помічена оточуючими. Не обтяжені сімейними проблемами зможуть досить цікаво провести час і навіть серйозно закохатись.

Стрілець 23 листопада-21 грудня

Сприятливий тиждень для пошуку і влаштування на роботу, підбору спільної команди боротьби за керівну посаду. Можете переходити в інші офіси, приміщення, заселятися в квартиру, робити передноворічні ремонти. Сімейні стосунки під вихідні можуть зіпсуватися через якісь протиріччя.

Козеріг 22 грудня-20 січня

Бажано ретельно стежити за своїм самопочуттям. Не виключені недомагання або додаткові клопоти, що можуть бути пов’язані з близькими людьми чи родиною. Не переймайтеся тими проблемами, що мало вас стосуються. Якщо ви давно відкладали візит до лікаря, то зараз зробіть це, якщо є на те потреба.

Водолій 21 січень-18 лютого

На багатьох чекають приємні зміни на роботі, комусь підвищать заробітну плату, запропонують підвищення по службі або відправлять на якісь курси по вивченню чогось нового. Від травм бережіть ноги і не переїдайте, особливо на ніч. Вихідні проведіть у родинному колі, або з близькими друзями.

Риби 19 лютого-20 березня

Будете натхненні великою життєвою енергією, але реалізувати задуми не завжди зможете через чимало різних причин, що вас може роздратувати. Не погоджуйтесь на тимчасові домовленості, або оборудки, особливо в кінці тижня. Слід уникати переохолодження.