Головна Гороскоп від Івана Круп'яка Гороскоп від Івана Круп’яка (з 29 жовтня по 4 листопада)

Гороскоп від Івана Круп’яка (з 29 жовтня по 4 листопада)

1563

Овен 21 березня-20 квітня

Протягом першої половини тижня Овни будуть детально аналізувати попередній період, або досить складну ситуацію. Друга половина може видатись досить непростою, можливі фінансові неприємності. Існує ймовірність недовгої поїздки до коханої людини, або на якісь розбори і вияснення з компаньйонами. Обережно за кермом.

Телець 21 квітня-21 травня

Важливих справ та довгострокових планів на перші дні тижня не плануйте. А в подальший час зорі обіцяють дуже живі стосунки з власним оточенням, можливі зміни в соціальному плані, або корекція особистих стосунків на найближче майбутнє. У стосунках з керівництвом чи дуже поважними особами будьте виважені. У вихідні поспілкуйтесь на духовну тематику.

Близнята 22 травня-21 червня

Час сприяє Вашій реалізації у різних сферах життя. Нічого не відкладайте в довгий кошик. Розкривайте свої здібності, шукайте шляхів покращення кар’єрних питань. В кінці тижня не допускайте конфліктних ситуацій, вони можуть мати далекоглядні наслідки.

Рак 22 червня-22 липня

У понеділок та вівторок утримуйтесь від різних висловлювань, а також різних заяв, лихих слів. У вас буде роїтись ряд привабливих ідей, які дадуть можливість змінити ваше становище у соціумі, а також зміцнити власне матеріальне становище. Можна розпочинати важливу справу, яка виношувалась довгий час. На вихідні очікуйте розваг і гостей.

Лев 23 липня-23 серпня

У першій половині тижня окремим представникам цього знаку закортить похизуватися перед знайомими своїми знаннями чи досвідом у фінансовій сфері. Вам пощастить змінити думку співрозмовника стосовно якогось питання. У другій половині тижня актуальним буде питання кар’єри, можлива зустріч і розмова з покровителем. Однак вкінці тижня можливе якесь непорозуміння у родині.

Діва 24 серпня-23 вересня

Діви з активною життєвою позицією будуть зайняті пошуком нових зв’язків, що можуть призупинити хід інших справ. Діви чоловіки без зусиль знайдуть спільну мову з капризними партнерами, важче це буде зробити це Дівам жінкам. У середині тижня можлива досить серйозна розмова, ймовірний емоційний відтінок. Дальші поїздки дадуть позитивний результат.

Терези 24 вересня-23 жовтня

На початку тижня декому із Терезів доведеться поступитись певними своїми принципами з професійної точки зору. Можливо, необхідно проявити розумову гнучкість, увійти в роль посередника чи миротворця. Хорошими будуть взаємини із діловими партнерами і з людьми, що оточують вас повсякчас. Ймовірне розширення кола знайомих, що постараються допомогти вам у якійсь справі.

Скорпіон 24 жовтня -22 листопада

Початок тижня обіцяє багато приємних хвилин, ви зможете добре відпочити у колі бажаних вам людей. Ділові люди відновлять запас своїх життєвих сил для нових звершень. Ймовірні стосунки любовного характеру, а також спілкування з наймолодшими членами родини. Професійні справи отримають сильний імпульс і пришвидшать свій розвиток.

Стрілець 23 листопада-21 грудня

Усі свої справи постарайтесь перенести у радісні стіни. Рідний дім стане місцем зустрічей або якогось товариства. Ймовірна розмова, що торкнеться ремонту, обміну чи продажі нерухомості. Люди, що володіють творчістю будуть відчувати якусь втрату наснаги, декому навіть не захочеться спілкуватись. Ситуація може змінитись, але вкінці листопада.

Козеріг 22 грудня-20 січня

Вас очікує дуже багато емоційних контактів з друзями та рідними. Ймовірна полеміка з застосуванням речових доказів або фактів. У середині тижня необхідно буде використати зв’язки, щоб вирішити власні питання; з рідними і батьками стосунки мають бути «рівними» і добросердечними. Якщо ви хочете взяти участь у азартній грі чи афері – маєте бути пильними.

Водолій 21 січень-18 лютого

Багатьом вже з початку тижня може пощастити, особливо у фінансовій сфері. Можливо хтось з’явиться із старих боржників. Успіх принесуть дрібні поїздки, а також переговори чи інтернетна торгівля. Зросте інтелектуальна активність, дехто отримає цінну інформацію, а дехто може себе показати з найкращого боку у своєму середовищі і колі однодумців.

Риби 19 лютого-20 березня

Більшість Риб у цей проміжок часу будуть дуже активні, а іноді надто емоційними. Навіть дрібні другорядні події суттєво впливатимуть на ваш емоційний стан. Може з’явитись бажання щось вивчити, або досліджувати – цьому сприятиме ваша розумова активність. Вкінці тижня та на вихідні не з’ясовуйте стосунків.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here