додому Гороскоп від Івана Круп'яка Гороскоп від Івана Круп’яка (з 26 листопада по 2 грудня)

Гороскоп від Івана Круп’яка (з 26 листопада по 2 грудня)

1532

Овен 21 березня-20 квітня

Старайтесь нічим не зловживати. Особливо мають бути пильними особи, схильні до шкідливих звичок. Погода і деякі обставини можуть впливати на самопочуття, у декого переважатиме схильність до лінощів. Все це буде перешкоджати вам. Чуйність і доброта допоможуть у вихідні розібратися у почуттях. Будьте дипломатичними і стриманими у громадських місцях.

Телець 21 квітня-21 травня

Налагоджуйте стосунки з тими, хто реально може допомогти вам. Підтримуйте контакти з керівництвом, бо можуть виникнути непорозуміння. Контролюйте свої витрати, старайтесь все розраховувати досить чітко. На роботі можуть бути позапланові поїздки або додаткові обов’язки. У сім’ї у вихідні можуть загостритись стосунки-ваша впертість може спричинити скандал.

Близнята 22 травня-21 червня

Обіцяну поїздку потрібно обов’язково здійснити. Вирішуйте службові справи, робіть нові кроки у кар’єрі. Можете звертатись з різними проханнями у інстанції на початку тижня. Ваша наполеглива праця і зусилля, які ви докладаєте, будуть прийняті з великим розумінням. Молоді люди можуть розраховувати на цікаві зустрічі з новими прихильниками, або з тими, з ким колись посварились.

Рак 22 червня-22 липня

У вас з’явиться почуття самовпевненості та зверхності. Захочеться когось повчати, не будете прислухатись до зауважень. Партнерські стосунки, які налагодите у цей час принесуть користь і задоволення. Є можливість утвердитись на новому місці роботи. Хтось запропонує заманливу ідею, про яку ви колись мріяли.

Лев 23 липня-23 серпня

Настав час для поліпшення комерційних справ. Вам зараз потрібно діяти активно і не звертати уваги на перешкоди. Позбудьтесь стресу чи негативної енергетики, що ще недавно вам заважала повноцінно працювати. Можете вирушати у різні поїздки. Вихідні-найкращий період для зустрічі з друзями, покупки та продажі.

Діва 24 серпня-23 вересня

Не падайте духом, коли у вас з’явиться почуття невпевненості і розчарування у собі. Через цей стан можете зіпсувати стосунки з близькими людьми або партнерами. Будь-які зауваження чи підказки можуть зіпсувати вам настрій. У вихідні можете зустріти людину, яка внесе у ваше життя впевненість і перспективу.

Терези 24 вересня-23 жовтня

Бажано спокійно прожити цей тиждень. Можуть датися взнаки деякі прорахунки або помилки. Старайтесь не нав’язувати своїх ідей і не встановлювати своїх порядків на роботи чи вдома. Нових знайомств краще не заводити. Обережно з технічними рідинами. На вихідні добре відпочиньте.

Скорпіон 24 жовтня -22 листопада

Приділіть більше уваги розв’язанню домашніх і сімейних проблем, бо будь-яке зволікання може обернутися для вас програшом. Тиждень сприятливий для фінансових справ, різних оборудок, отримання послуг, з’ясовуванням партнерських стосунків. Помітно зросте ваша популярність серед прихильників. У вихідні організуйте для себе активний відпочинок.

Стрілець 23 листопада-21 грудня

На цьому тижні пощастить у грошових справах. Зможете активно вирішити ділові та побутові проблеми. Досить сприятливий тиждень для ведення ділових переговорів, комерційних поїздок, зустрічей та амурних контактів. Ті, хто далеко від дому зможуть знайти вигідну роботу чи отримають позитивну відповідь на питання, які зараз хвилюють. Вихідні проведіть у потішній компанії.

Козеріг 22 грудня-20 січня

Час досить відповідальний і складний для більшості представників цього знаку. Ваші вороги, які довго чекали вашої поразки можуть трохи активізуватись, але це не надовго. Зумійте боротися за себе і свої принципи, відстоюйте свої інтереси в установах та організаціях. Хтось, кому ви раніше допомогли прийде на допомогу. У вихідні відпочивайте.

Водолій 21 січень-18 лютого

Легко будете розв’язувати проблеми на роботі, сімейні та свої особисті. Додатуть впевненості якісь візити чи допомога. До всього ставтесь уважно, бо вас можуть звинуватити у тому, у чому ви невинні. У цей час можете проявити себе і свої здібності. У вихідні чекайте несподіванок.

Риби 19 лютого-20 березня

Не псуйте свого настрою через стан невпевненості і незрозумілу вам поведінку близьких або друзів. Нехай вони розраховують на власні сили і прихильність долі, особливо якщо це стосується фінансово-матеріальних проблем. Якщо ви працюєте у гурті людей, розраховуйте на успіх. Доброзичливо поставтесь до пропозиції, яку вам зроблять у вихідні.