додому Гороскоп від Івана Круп'яка Гороскоп від Івана Круп’яка (з 24 по 30 вересня)

Гороскоп від Івана Круп’яка (з 24 по 30 вересня)

879

Овен 21 березня-20 квітня

Комусь прийдеться брати участь у розв’язанні важливих родинних питань, але постарайтеся не перебирати на себе відповідальності за всіх. З початку тижня можете почути цікаву звістку, а в кінці – старайтесь тримати свій авторитет на висоті. У вихорі приємна несподіванка окрилить Вас.

Телець 21 квітня-21 травня

Тиждень почнеться непогано. Але маєте дуже правильно планувати свої розтрати і взагалі бюджет на цей тиждень. Є ймовірність придбати щось неякісне або потратити гроші на даремні речі. На вихідні зорі підказують, що доля буде мінливою.

Близнята 22 травня-21 червня

Час буде дуже продуктивним щодо виробничої діяльності, а також щодо спілкування з друзями, теплі зустрічі, нові знайомства. Вірогідно, що матимете запрошення на урочисту подію або запросять Вас на цікаву подорож.

Рак 22 червня-22 липня

Для Вас усі робочі дні будуть сповнені діловими турботами – підписанням важливих документів, укладенням угод тощо. Сосунки з партнерами дещо ускладняться, але дотримуйтеся раніше наміченого плану дій. Не перевантажуйте свій організм, а у вихідні – відпочивайте.

Лев 23 липня-23 серпня

Важлива інформація надійде на початку тижня. У декого можуть різко змінитися плани щодо подальших дій, все, про що мріяли, може стати у Вас перед очима. Якщо виникнуть деякі складнощі в сім’ї, то вже до кінця тижня вони вляжуться. У молодих чекає цікаве знайомство.

Діва 24 серпня-23 вересня

Вирішуйте фінансові та матеріальні справи. Не піддавайтесь сумнівам щодо придбання якоїсь коштовної речі. Вияснюйте з начальством питання своєї зарплати, переінакшення норм і правил. Добивайтесь своїх прав. Будь-які невдоволення швидкоминучі.

Терези 24 вересня-23 жовтня

Якщо будете налаштовані на позитив, то легко можете заробити великі гроші, чи виграти їх. Когось порадує кохана особа цінним подарунком або пропозицією разом відпочити. Важливі знайомства чекають багатьох і особливо, якщо Ви будете поза домом.

Скорпіон 24 жовтня -22 листопада

Сильні емоції, різні зміни настрою можуть не як-будь повпливати на подальші плани. Не звинувачуйте нікого, просто Ви самі не були обережні в словах, а інколи в діях. Не досить легким передбачається тиждень з керівництвом і партнерами. Не бажано в ці дні їхати в далекі відрядження.

Стрілець 23 листопада-21 грудня

Друзі подарують Вам чимало приємних хвилювань, а всесильний покровитель розщедриться на подарунок або премію. Не ускладнюйте стосунки з начальством або колегами по роботі чи сусідами. У другій половині тижня можуть виникнути хвилювання за здоров’я батьків або дітей.

Козеріг 22 грудня-20 січня

Ваша інтуїція допоможе зробити правильний крок у кар’єрі на початку тижня. Важливі справи призначайте на середину тижня, бо у першій можете відчувати дискомфорт або навіть небажання за щось серйозне братися. Якась не дуже афішована справа може принести чималий прибуток.

Водолій 21 січень-18 лютого

Нарешті можете дозволити собі коштовну осінню обнову. Зручно хтось зробить Вам якусь послугу, запропонує роботу або вигідну оборудку. Неодружені можуть самі зараз зустріти омріяння долі чи знайти свою кохану. Початі так справи – шлях до успіху і утвердження Ваших намірів.

Риби 19 лютого-20 березня

Якщо з’явиться можливість підзаробити, скористайтеся нею. Ваші дії зараз мають бути чіткими та узгодженими без зайвих складнощів. Не старайтесь щось комусь доказувати і сперечатись. Не вступайте у ніякі конфлікти і суперечки. Перші прояви занедужання старайтесь усунути негайно, не запускайте хвороби.