Головна Гороскоп від Івана Круп'яка Гороскоп від Івана Круп’яка (з 20 по 26 серпня)

Гороскоп від Івана Круп’яка (з 20 по 26 серпня)

754

Овен 21 березня-20 квітня

Ви вступаєте у свій напружений час. Умійте втриматись там, де тяжко. У Вас можуть бути різні життєві випробування. Але будь-яку перешкоду зумійте подолати з оптимізмом. Вміло ведіть сімейну політику, старайтесь поступитись навіть там, де вважаєте, що можна б було діяти по-іншому. Візьміться серйозно до догляду за собою і своїм здоров’ям, організовуйте активний і спокійний відпочинок.

Телець 21 квітня-21 травня

Вам зірки сприятимуть у подоланні всіх труднощів, працюйте на перспективу, укладайте угоди, підписуйте різні контракти, ведіть ділові розмови. Ваші справи йтимуть досить успішно, а динаміка дій підвищиться. Ви можете опинитись на вершині подій, виграти якусь гру. Люди творчі отримають запрошення на велику імпрезу, де будуть пошановані. Тільців першої декади чекає знайомство, що переросте у велику любов.

Близнята 22 травня-21 червня

Вам захочеться придбати якусь вагому річ, поміняти місце перебування чи роботи. Все йтиме в руслі ваших планів. Десь в середині тижня зумійте відстояти свої права у правоохоронній установі чи серед контролюючих органів. Не беріть в заклад ніяких цінностей, не обіцяйтесь щось допомогти, бо Вас може не вийти. Для людей розумової праці – час творчого злету. Перешкоди можуть бути в кінці тижня, особливо для тих, хто зайнятий на перевезеннях чи доглядом за майном.

Рак 22 червня-22 липня

Утверджуйте свої ідеї, вперто і вміло відстоюйте свої інтереси. Хтось потішить приємною новиною щодо подальшого Вашого працевлаштування чи відрядження. Багатьом представникам цього знаку поталанить у виборі якоїсь цінної речі шляхом конкурсу. Ті, хто мав важку фінансову ситуацію, зуміють вийти з неї або набагато поліпшити справу. Доведеться переконувати своїх близьких у їх хибних кроках в житті.

Лев 23 липня-23 серпня

Без особливих перешкод подолаєте ряд побутових проблем, Ваші опоненти на роботі готують проти Вас якусь змову. Здебільшого дійте досить стримано і акуратно. Зумійте побудувати своє спілкування з недоброзичливцями так, щоб почули Вашу міцність і перевагу аргументів. Наприкінці тижня можуть бути неприємності з потаємними справами в коханні. Разом з тим, багатьом Левам вдасться владнати багато досить важливих питань.

Діва 24 серпня-23 вересня

Негативні наслідки попередніх дій зможете усунути шляхом власної боротьби з самим собою, з своїми поганими звичками. Вигідно зараз йти на співпрацю з кимось з професіоналів або знаючих людей. Наповніть змістом нових ідей свою пропозицію і будьте поблажливі і не дуже принципові у стосунках з партнерами. Вас чекають незаплановані поїздки і вимушені відрядження. В дискусіях дотримуйтесь дипломатичності, бо Вам доведеться зустрітися з різними напрямками і течіями як моралі, такі і переконань. Є шанс заробити гроші як кажуть «на дурняк».

Терези 24 вересня-23 жовтня

Більш вдалою буде перша половина тижня для торговців. Прагматизм перемагатиме у всьому. Вас змусять вирішувати проблеми, що майже не стосуються Вас. Знайте ціну собі і не піддавайтесь на провокації і підкупи, а такі пропозиції будуть у середині тижня. Вам доведеться розкручувати якісь складні і дуже заплутані справи. В кінці тижня чекайте інформації, на яку давно втратили надію.

Скорпіон 24 жовтня -22 листопада

Дійте стримано, бо можете опинитись в складній ситуації. Вміння побачити або відчути загрозу зможе допомогти Вам відстояти свої права. Не йдіть на принцип, але вміло відстоюйте своє «я». Всі Ваші таємниці можуть бути відкриті за допомогою колишніх друзів або їх прибічників. Труднощі усувайте без особливого розголосу, радьтесь і зважено дійте, прислухайтесь до вимог коханої людини, зумійте заспокоїти її підозри щодо Вашої вірності.

Стрілець 23 листопада-21 грудня

Ви відчуватимете, що опинились ніби під якоюсь пеленою. Не зможете діяти так, як би цього хотілось. Хтось заважатиме Вам навіть у дріб’язкових задумах. Про Вас можуть розпустити різні плітки, здогадки і компромати. Впоратись з опонентами Вам не завжди буде легко. Ведіть переговори з тим, хто поставить Вас перед фактом. Обережно з коштовностями, є ймовірність якоїсь втрати. Незнайома особа відкриє для Вас важливу новину.

Козеріг 22 грудня-20 січня

Вам вдасться влаштувати багато своїх справ. Зумійте підписати ряд цінних паперів, укладайте угоди і зможете розширити коло знайомств. Не захоплюйтесь фізичною працею в кінці тижня. Продуктивно працюйте впродовж тижня, а вже вечір у п’ятницю і вихідні проведіть у веселій компанії і на природі.

Водолій 21 січень-18 лютого

При допомозі друзів або родичів зможете отримати якусь фінансову або матеріальну допомогу, щоб утвердити свої плани. Ведіть переговори з тими, від кого залежить Ваша подальша робота, підключайте до підтримки знайомства. Найближчим часом Вас чекають якісь зміни в особистому житті, особливо старших дівчат і давно розлучених дам. У вихідні маєте можливість повеселитись за чийсь рахунок.

Риби 19 лютого-20 березня

Вам вдалось пережити важкий період. Випробування закінчились, а тепер ближче до справи. Приємні зміни відчуєте у перші дні тижня. Хтось запропонує якусь роботу , отримаєте багато пропозицій щодо фінансових справ. Якось зумієте владнати побутові проблеми і вийдете на рівень реального у справі судовій або спірній з колишнім партнером чи компаньйоном. Зміниться вже з вівторка і душевний стан у тих Риб, хто впав у велику депресію. Самотність зміниться новими знайомствами і зустрічами.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here