додому Гороскоп від Івана Круп'яка Гороскоп від Івана Круп’яка (з 19 по 25 листопада)

Гороскоп від Івана Круп’яка (з 19 по 25 листопада)

2339

Овен 21 березня-20 квітня

Багато справ врешті-решт зрушаться з мертвої точки. Остаточно владнається ситуація на роботі, виростуть доходи, наладиться особисте життя і нарешті, підвищиться життєвий тонус. У понеділок краще побути на самоті, щоб проаналізувати ситуацію.

Телець 21 квітня-21 травня

У першій половині тижня особливих навантажень на роботі не передбачається, тому з’явиться більше вільного часу, який краще присвятити собі. Середина тижня принесе зміну настрою. Наприкінці тижня доведеться виконати важливу справу, яка стане початком у ланцюзі великих досягнень.

Близнята 22 травня-21 червня

Ви багато можете встигнути, не гайте час і не розтринькуйте його. З початку тижня знадобляться обережність і уважність у виконанні будь-яких справ. Ви будете цілком здатні зробити відкриття. Вкінці тижня бажано не перезавантажуватись, а у вихідні добре відпочити.

Рак 22 червня-22 липня

У першій половині тижня ймовірні різноманітні ділові контакти, зустрічі, подорожі у справах і таке інше. Деяким представники цього знаку захочеться скинути із себе вантаж обов’язків, гостро набридне вчитися і працювати. На щастя, до кінця тижня все зміниться на краще. Друга половина тижня може подарувати гарну можливість для змін декларацій.

Лев 23 липня-23 серпня

Починаючи з понеділка – добре думайте над тим, що і навіщо ви робите. Намагайтеся уникати ризиків. Середина тижня може принести зміни як у вашому настрої, так і в статусі. Вкінці тижня підвернеться гарна нагода, якої не слід упускати. У вихідні влаштуйте собі маленьке свято.

Діва 24 серпня-23 вересня

Початок тижня може виявитися для вас іспитом на міцність, але до середини напруга спаде і хмари, які так лякали вас відкриють сонечко. У середу можливі цікаві зустрічі і вигідні пропозиції, скористайтесь вашими найкращими якостями. Наприкінці тижня вас може очікувати подія, яка ознаменується початком успіху у кар’єрі.

Терези 24 вересня-23 жовтня

Цього тижня вам доведеться показати навколишнім на що ви здатні. Доведеться відстояти свої інтереси і можливо навіть інтереси своїх друзів, рідних чи ділових партнерів. У п’ятницю не варто ні поспішати, ні намагатися осягнути неосяжне. Слушний момент для здійснення задуманого у першій половині тижня.

Скорпіон 24 жовтня -22 листопада

Не соромтеся скористатися корисними зв’язками, якщо такі є. У ваших справах буде зовсім не зайвим заступництво. Цього тижня добре зустрічатися з друзями, починати нові справи, особливо у першій його половині, плануйте майбутнє. Саме зараз ви будете здатні відчувати події, можуть снитись віщі сни.

Стрілець 23 листопада-21 грудня

Перша половина тижня пройде розмірено і спокійно. Це дозволить завершити хоча б ті справи, з якими довго не слід було зволікати. Починаючи з понеділка події почнуть ставати важливішими. Не виключено, що вони відкриють для вас блискучі перспективи.

Козеріг 22 грудня-20 січня

Вже від початку тижня будете відчувати, що справи якось гальмуються невидимою силою. Контакти теж проходитимуть напружено і невпевнено. Можливі розбіжності у поглядах. У вас посилиться консерватизм. У четвер і п’ятницю не метушіться і не намагайтесь давати якісь обіцянки, бо виконати їх буде не так легко. Обережно за кермом.

Водолій 21 січень-18 лютого

На цьому тижні вас може зацікавити оригінальний проект, але не поспішайте його здійснювати, спершу уважно усе перевірте. Перша половина тижня вдала для поїздок. Не піддавайтесь сумнівам, більше пропонуйте себе, свої послуги.

Риби 19 лютого-20 березня

Цього тижня можете опинитись під тиском обставин, які можуть внести зміни у ваші плани. Всередині тижня вас може охопити якась тривога, спробуйте розібратись у її причинах. На мою думку, це повний місяць буде діяти на тих, хто чутливий до метеофакторів. На вихідні сплануйте вікенд.