додому Гороскоп від Івана Круп'яка Гороскоп від Івана Круп’яка (з 17 по 23 вересня)

Гороскоп від Івана Круп’яка (з 17 по 23 вересня)

925

 

Овен 21 березня-20 квітня

Цей тиждень може бути знаменним для багатьох. Допустимо, що Ваша допомога знадобиться колегам по роботі при вирішенні складних питань. Не відмовляйте їм, а також не відкидайте тих, хто буде старатись пропонувати Вам свою допомогу, незалежно від того чи потрібна вона Вам чи ні.

Телець 21 квітня-21 травня

Старайтеся не бути надто вимогливі до себе та оточуючих, якщо у Вас щось не так, це не повинно відбиватися на настрої тих, хто поруч з Вами. Вас будуть хвалити, а інколи Ви самі будете напрошуватись на похвалу. В справах чим активніше будете діяти, тим успішнішим буде результат. До всього ставтесь по-філософськи.

Близнята 22 травня-21 червня

Свої здібності старайтесь проявляти вже в кінці тижня, тоді реалізуєте їх вчасно. Не квапте подій і не приймайте поспішних рішень. Ще з початку тижня на роботі можуть виникнути якісь складнощі, що вже до суботи мають минути.

Рак 22 червня-22 липня

Старайтесь реально розраховувати свої сили та можливості, зрозуміти який об’єм роботи Ви здатні осилити На Вас можуть покласти додаткові обов’язки. Ваші мрії будуть збуватись, а події, що відбуватимуться, зачеплять і Ваші інтереси. В кінці тижня спокійно ставтесь до тих, хто не розібравшись в чомусь можуть звинувачувати Вас.

Лев 23 липня-23 серпня

Почалась осінь і Вам потрібно активно взятися за справи, які Ви прогайнували влітку. Час сприяє Вашим задумам. Спокій та витримка мають бути Вашою опорою у всьому, а будь-який нервовий зрив тільки на шкоду. Розумні бажання мають перетворитися в життя.

Діва 24 серпня-23 вересня

Настав сприятливий час для вирішення багатьох складних ситуацій. Можуть вирішитись багато справ, які давно тривожили Вас. Очікуйте взаєморозуміння та підтримки. Завдання, які Ви собі поставили ще на початку літа, мають увінчатись успіхом. Багатьох чекає професійний зріст, цікаві пропозиції.

Терези 24 вересня-23 жовтня

Прийшла пора діяти по-іншому і без сумнівів. Час, коли пора зробити вибір в багатьох областях і сферах. Ваші дії мають бути активними, але потаємними. Ваші успіхи будуть помітні вже в кінці цього або на початку наступного тижня. Не проявляйте в компаніях своєї винятковості, це буде нервувати оточуючих.

Скорпіон 24 жовтня -22 листопада

Витає ймовірність перемін на роботі. А тому можете вдатися до сміливих і чітких рішень, що опиратимуться на здоровий глузд. Ваші наміри здійсняться, а досягнення можуть здивувати багатьох. Не бажано надто наполегливо досягти своєї мети. Надмірність може зашкодити справі. Не ризикуйте там, де не впевнені.

Стрілець 23 листопада-21 грудня

Маєте шанс втілити в життя свої нові ідеї і замисли. Цей потенціал, яким Ви зараз володієте піде на користь, але розумно використайте його. Саме на цьому тижні може здійснитися навіть те, на що Ви ніяк не розраховували. Можете відправлятись в поїздки та подорожі.

Козеріг 22 грудня-20 січня

Непоганий час для великих починань, які відкриють перед Вами зовсім нову сторінку у Вашому житті. Час виводить на нове коло, долайте нові вершини. Бажано завершити колишні справи. Ваші можливості та сили додадуть нових поштовхів. Не сперечайтесь з незнайомцями.

Водолій 21 січень-18 лютого

Ще на цьому тижні постарайтесь призупинити свою активність та приберегти нові ідеї на ближче майбутнє. Зараз вони не будуть сприйняті оточуючими так, як би цього хотілось Вам. Проявляйте лояльність і тактовність, а також будьте обачливі.

Риби 19 лютого-20 березня

Дрібні неприємності на роботі вже в кінці тижня можуть вибити Вас з колії. Бажано уникати таких людей, але якщо не вдасться, то обов’язково прислухайтесь до тих, хто щиро готовий Вас зрозуміти і допомогти. Остерігайтеся переоцінки своїх сил і можливостей. Нереальні плани і проекти почнуть руйнуватись.