Головна Гороскоп від Івана Круп'яка Гороскоп від Івана Круп’яка (з 12 по 18 листопада)

Гороскоп від Івана Круп’яка (з 12 по 18 листопада)

1639

 

Овен 21 березня-20 квітня

Здебільшого Овни мають пам’ятати, що зараз триває час, який не сприяє гарцювати і скакати вище себе, а спокійно і тихо займатися справами, які на часі. Скеруйте свою енергію на вирішення сімейних та домашніх справ, але помаленьку, без зайвих зривів і емоцій. Намагайтесь не робити занадто різких вчинків і не нав’язуйте свою думку коханій особі.

Телець 21 квітня-21 травня

Декому прийдеться переінакшити раніше затверджений план і зробити кілька коротких поїздок. Вони обіцяють бути вдалими. Тиждень вдалий для різних починань, інтелектуальної та творчої праці, проведення презентацій, навчання, що стосуються роботи і розвитку свого хобі. У вихідні пам’ятайте про свої обіцянки.

Близнята 22 травня-21 червня

Тиждень вимагає від вас дуже активних дій. Прийдеться вести свої справи і допомогти комусь із близьких. Фінансові і матеріальні справи ітимуть добре. Зроблено оборудки на цьому тижні, будуть вдалими. Якщо стосунки під вихідні з партнерами будуть псуватись не ускладнюйте їх.

Рак 22 червня-22 липня

Тиждень сприятливий. А тому активно використайте його для себе і тих, хто хоче від вас перемін. Навіть дуже простими вчинками можете привернути до себе увагу. Без особливих зусиль вам буде вдаватися вирішувати чи не найскладніші справи. Опирайтесь на себе та своїх покровителів, а якщо вирішили щось змінити рішайтесь на такий крок.

Лев 23 липня-23 серпня

Декому прийдеться вирішувати питання, які будуть для вас цілком новими і не значимими, або попадете у таку ситуацію, де потрібно буде поводитись цілком незрозумілими для вас правилами. Бережіть здоров’я і не зривайтесь емоційно. Всі починання цього тижня окупляться досить скоро. На вас можуть вплинути чиїсь думки і розмови у вихідні.

Діва 24 серпня-23 вересня

Якщо ви цілеспрямовані і рішучі, то розраховуйте на пристойні доходи, нові зв’язки з потрібними людьми. Успіх матимуть торговці, люди мистецтва і посередники, а також ті, хто займається перевезеннями і пропонують свої послуги. Дехто може розраховувати на переміни у роботі, змаганнях і виграшах.

Терези 24 вересня-23 жовтня

Життя цього тижня у більшості буде на висоті. Одні знайдуть те, про що давно мріяли, інші реалізують свої плани. Колишні домовленості стануть реальністю. До вас прийдуть саме ті, з ким ви давно мріяли співпрацювати. Дуже вдалий час для фінансових справ і відпочинку.

Скорпіон 24 жовтня -22 листопада

Контрастний тиждень чекає представників цього знаку. Можливі деякі непорозуміння з друзями через розбіжності у поглядах і поведінку останніх. З другого боку приплив енергії буде невгамовним і вам захочеться «гори звернути». Але у будь-якому випадку сили потрібно витрачати економно, уникати будь-яких надмірностей.
Стрілець

Стрілець 23 листопада-21 грудня

Відчуватимете невпевненість, вам здаватиметься, що ви багато робите зайвого. Вразливість і нервозність, нестриманість будуть проявлятись частіше і триватимуть довше. Якось важко будете переносити переживання, які у звичний час зовсім не були для вас проблемою. Не допускайте непотрібних хвилювань. У вихідні відпочиньте.

Козеріг 22 грудня-20 січня

Тільки за складеними раніше планами зможете досягнути бажаного. Обдумані і сплановані речі ніби будуть підштовхувати одне другого. Фінансові проблеми вирішуйте у другій половині тижня, а ділові зустрічі і підписування угод добре планувати на першу половину. Не допускайте того, щоб ваші партнери не стали вашими конкурентами.

Водолій 21 січень-18 лютого

Здебільшого представники цього знаку будуть задоволені своєю діяльністю і роботою. Ви отримаєте непогані доходи від сімейного бізнесу, сімейної праці, ніж від роботи за наймом. Є ймовірність відкрити новий шлях прибутків через спільну домовленість, а також взявши на себе додаткові обов’язки. Якщо ви керівник вчасно вмійте залагодити деякі суперечки з підлеглими або найманими працівниками.

Риби 19 лютого-20 березня

Не бійтесь братись за складнощі, різні плутанини і викрутаси у праці. На вашу долю припаде ряд випробовувань з якими ви ніколи не стикались, але які легко можете освоїти і подолати. Можете дозволити собі азартні ігри та різні фінансові авантюри. У вихідні добре щось купувати , вибирати меблі для дому та офісу, одяг для себе та своїх близьких.

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here