додому Гороскоп від Івана Круп'яка Гороскоп від Івана Круп’яка (з 10 по 16 вересня)

Гороскоп від Івана Круп’яка (з 10 по 16 вересня)

844

Овен 21 березня-20 квітня

Наступний тиждень сприятливий для роботи з партнерами, заключення угод, вирішувати фінансові справи. Проявляйте дипломатичність, уважність, глибоко вивчайте все, що Вам дають в образі порад та інформації. Поїздки будь-якого характеру і в тому числі дипломатичні перенесіть на вихідні.

Телець 21 квітня-21 травня

Якщо й можливо цей другий тиждень вересня для Вас розпочнеться з пригод, то маєте до цього ставитись досить спокійно. Але поводьтесь розкуто, не надягайте на себе маскувань, говоріть те, що думаєте. Нічим не зловживайте. Вихідні проведіть у веселій компанії.

Близнята 22 травня-21 червня

Перша половина тижня більше буде вдалою для реалізації особистих планів. У другій бажано зайнятись здоров’ям, його профілактикою, а також покращенням стосунків з рідними та друзями, колегами по роботі. Хтось буде в пошуках свого ідеалу.

Рак 22 червня-22 липня

Розпочніть цей тиждень активно, завантажуючи себе роботою. На повістку дня можете ставити не тільки службові, але й особисті питання. Посильте контроль за поведінкою дітей, а у вихідні припильнуйте здоров’я.

Лев 23 липня-23 серпня

Вважайте, що цей тиждень буде сприятливим для просування Ваших справ. Багато буде залежати від Вашої ініціативи, проявленої у першій половині семиденки. Ближче вихідних бажано стишити хід, зайнятись спокійним відпочинком і навіть здивувати близьких чимось.

Діва 24 серпня-23 вересня

Проявляйте творчі здібності, будьте наполегливі на роботі і по місцю перебування. В середині тижня можете чимось розчаруватись або хтось зненацька рознервує Вас. Хвилювань не проявляйте. Не прогайнуйте вихідних.

Терези 24 вересня-23 жовтня

Ще не пора вносити в своє життя якісь переміни, змінювати плани, поки що нехай життя пливе своїм руслом. Подумуйте про різні переінакшення, якщо їх потрібно робити, але до їх виконання не приступайте. Додаткових робіт зараз теж не беріть. Тиждень буде дуже насичений.

Скорпіон 24 жовтня -22 листопада

Може статися так, що Ви опинитесь на вістрі подій, можливо, прийдеться відстоювати свою правоту, але не потрібно створювати умов для загострення стосунків. Незакінчені справи бажано завершити у першій половині тижня, а в другій – приступити до початку нових.

Стрілець 23 листопада-21 грудня

Більшість можуть бути зайняті вирішенням паперових та професійних питань, використовуйте протекцію впливових людей та підтримку з боку друзів. Але уникайте великого напруження та офіційних контактів. Вихідні бажано провести активно.

Козеріг 22 грудня-20 січня

З початку тижня можна організовувати поїздки, заключати угоди, різні оборудки і завізувати нові контакти. Друга половина боку сприятлива для відстоювання своїх прав, розмови з начальством, висловлювати свої незадоволення. У вихідні будуть корисні відпочинок та спокій.

Водолій 21 січень-18 лютого

Старайтесь витягнути із своєї зайнятості побільше вигоди. Вдалих ситуацій для таких починань буде мало, але пробувати потрібно. Дотримуйтесь обережності в стосунках з малознайомими і підозрілими людьми. Не створюйте самі собі неприємностей.

Риби 19 лютого-20 березня

Для партнерських стосунків більш сприятливою буде перша половина тижня включно з четвергом. Поїздки плануйте на середину тижня. В кінці тижня можуть змінитися плани на вихідні.