Головна Гороскоп від Івана Круп'яка Гороскоп від Івана Круп’яка (з 10 по 16 грудня)

Гороскоп від Івана Круп’яка (з 10 по 16 грудня)

756

Овен 21 березня-20 квітня

Впродовж тижня будете зайняті різними особливими і сімейними справами. До Вас будуть прихильні і зрозуміють Ваші душевні пориви ті, від кого залежить Ваша кар’єра. Для Овнів-керівників успішним буде друга половина тижня. У вихідні отримуйте емоції.

Телець 21 квітня-21 травня

Вам буде фортунити як на роботі, так і в коханні. Чекайте приємних вісточок від особи, до якої серйозно ставитесь. Непогано владнаєте свої справи і на новій роботі. В сім’ї знайдете спокій і взаєморозуміння, хіба що не звернете особливої уваги на старших у вихідні.

Близнята 22 травня-21 червня

Все, що запланували, робіть і не відкладайте. Час сприяє подорожам, переговорам, діловим зустрічам з партнерами. Вам забезпечено перемогу над недругами. Уникайте конфліктів і суперечок в кінці тижня. Якщо появиться вільний час, використайте його вдало і корисно. Не забувайте те, що Ви є жаданим гостем на вихідні.

Рак 22 червня-22 липня

Через деякі домашні справи або пов’язані зі здоров’ям поміняєте свої першочергові справи. Багато часу можете витратити на покупку чогось нового. В кінці тижня Вас чекають нові знайомства і поїздки. Гармонічно, без всяких надмірностей ставтесь до коханих. Уважніше з гострими предметами та електроприладами.

Лев 23 липня-23 серпня

У Вас все буде гаразд, якщо зумієте реально оцінити свої можливості у всьому. Можливо Вам доведеться змінити план дій. Вам легко вдасться домовитись про подальші дії з владними структурами. Випадкові зустрічі небажані, але матимете багато шансів розвеселити своє серце з малознайомими людьми.

Діва 24 серпня-23 вересня

Ви на висоті, Ваші ділові і професійні якості високо оцінені Вашими керівниками. Зумієте без особливих зусиль владнати грошово-майнові проблеми, оформити якусь позику чи кредит. Досить контактний період і для любовних справ. До когось повернеться колишнє кохання, а ті, хто познайомиться тепер, можуть розраховувати на справжню любов.

Терези 24 вересня-23 жовтня

Можете розв’язати одну з затяжних фінансових проблем шляхом обміну або часткової продажі. Не опускайте плану «вибити» у свого керівництва того, що Вам обіцяли, але чомусь не дали кінці літа. Вам як ніколи треба бути уважним до тих, хто Вас любить. Якщо почуваєте погіршення здоров’я, уважно ставтесь до цього.

Скорпіон 24 жовтня -22 листопада

Все, що робите зараз має бути чітко продумано і виважено. Поводьтеся так, щоб Вам довіряли і бачили у Ваших планах на перспективу. Ще не розраховуйте на якісь прибутки, ведіть помірне фінансове життя. В кінці тижня утримайтесь від агресивних дій і вияснень, не сперечайтесь.

Стрілець 23 листопада-21 грудня

Мусите вміло брати ситуацію в свої руки і в будь-якому разі зуміти відстояти свою правоту. До Вас з розумінням поставляться Ваші колишні приятелі, зможуть допомогти і навіть посприяти у вирішенні багатьох важливих справ. В кінці тижня не вступайте у конфлікт з домашніми і друзями.

Козеріг 22 грудня-20 січня

Більше відповідальності беріть на себе, а також більше ініціативи, творчості, відвертості теж потрібно буде Вам, щоб змогли вирішити все так, як Ви того хочете. А зробити можете дуже багато. Вдалим буде тиждень у фінансовій і комерційній діяльності. А в кінці тижня і на вихідні чекайте спалаху в коханні.

Водолій 21 січень-18 лютого

Не упустіть своїх шансів у всьому, що запланували. Вирушайте у поїздки, впізнавайте щось нове і цікаве. Займіться оформленням цінних паперів і можете робити цінні покупки. Будете захоплені від незнайомої особи, яка западе надовго у Вашу душу. Ваше життя з приводу цього стане цікавим.

Риби 19 лютого-20 березня

Нарешті Ви відчули чого Ви варті і що означає Ваша наполегливість. Але ще цього тижня не вирішуйте ніяких важливих справ. Не займайтесь тим, що чомусь у Вас не виходить по багатьох незрозумілих причинах. Не зашкодьте самі собі непродуманими діями.

 

 

 

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here