додому Гороскоп від Івана Круп'яка Гороскоп від Івана Круп’яка (з 1 по 7 жовтня)

Гороскоп від Івана Круп’яка (з 1 по 7 жовтня)

1033

Овен 21 березня-20 квітня

Ви можете здійснити свої мрії і задуми несподіваній підтримці Ваших друзів та однодумців, якщо тільки Ви не чекаєте від них матеріальної допомоги. Зараз займайтесь фінансовими справами, вирішуйте глобальні питання. Впродовж тижня будете романтично налаштовані. У вихідні добре відпочинете у колі друзів.

Телець 21 квітня-21 травня

Раптові події цього тижня так чи інакше наблизять Вас до обраної мети. Ви можете отримати схвалення начальства. Якщо на роботі стануться зміни, не кваптеся їх офіційно оформляти. Тому що деякі поспішні дії саме зараз Вам не на руку. На вихідні Ви можете отримати якусь зворушливу звістку.

Близнята 22 травня-21 червня

Ваша творча активність сприятиме реалізації намічених планів. Незвичайною може виявитися подорож, справа або подія за рубежом, пов’язана з позитивними громадськими або підприємницькими справами. Короткострокові поїздки теж виявляться досить успішними. У Вас буде досить цікава спокуса, зумійте використати її. А на вихідні побільше розваг.

Рак 22 червня-22 липня

Цього тижня можливо Ви несподівано для себе займетесь розв’язанням питань отримання спільного прибутку, спадщини, отримання кредитів або повернення боргів. Не торкайтесь проблем, що пов’язані з чужими грошима. Ближче до вихідних Ви можете добитися прихильності начальства, а на вихідні, навіть, разом відпочити.

Лев 23 липня-23 серпня

Громадське життя і партнерство матимуть для Вас особливе і досить незвичне значення. Ви зможете вникнути у справи когось з близьких або партнера по бізнесу. Але не варто в них втручатися. Майте на увазі – це може призвести до конфлікту. На кінець тижня сплануйте сімейний відпочинок.

Діва 24 серпня-23 вересня

Несподіване звільнення від обтяжливих зобов’язань підніме Вам настрій і поліпшить самопочуття і може позитивно відбитись на службових стосунках. Поїздки, пов’язані з виконанням службових обов’язків, краще зробіть у другій половині тижня. До кінця тижня Вас чекає удачливість в грошових операціях, вигідне розв’язання з питань розміщення капіталу.

Терези 24 вересня-23 жовтня

Ви можете виявити свою оригінальність і нестандартність у світських заходах, при проведенні презентації, ведення рекламної компанії. Вас чекає несподівана увага з боку високопоставлених осіб. Але може бути утруднене спілкування з коханою особою або дітьми, можливі сварки і розбіжності в поглядах. В кінці тижня Ви можете зайнятися пошуком союзників, ділових партнерів.

Скорпіон 24 жовтня -22 листопада

В кращому разі зараз Вам не бажано вирішувати майнових і крупних фінансових справ. Вас можуть чекати численні переміщення, поїздки, зроблені з власних міркувань, а не по волі обставин. Проблеми можуть виникнути через необдумані дії. Пильнуйте здоров’я і дбайте про настрій, а у вихідні – добре відпочиньте.

Стрілець 23 листопада-21 грудня

Цей тиждень сприятливий для укладання угод, підписання важливих паперів, отримання документів. Для початку осіннього циклу Ви можете відчувати втрату сил, бути надмірно недовірливим. У вихідні більше уваги сім’ї.

Козеріг 22 грудня-20 січня

Проблеми заробітку і витрат стануть у цей період дуже актуальними. Ви можете відчути міцний матеріальний підмурок, грунт під ногами, отримати прибуток від торгівельної або інтелектуальної діяльності. Стосунки з друзями і компаньйонами можуть бути напруженими через розбіжності. Вихідні проведіть вдома, в колі сім’ї або з вірними друзями.

Водолій 21 січень-18 лютого

Цей тиждень сприяє завзятості у справах. Тільки Ви можете зіткнутися з обмеженнями і труднощами у вирішенні своїх думок. Ваші активні дії щодо професійного зростання, кар’єри будуть пов’язані з ускладненнями і конфліктами, можливо, через Вашу амбіційність. Кінець тижня буде більш вдалий для навчання, інтелектуальної діяльності, пізнання важливих паперів.

Риби 19 лютого-20 березня

Цей тиждень привертає до самотнього життя, приховання своїх намірів та інтересів будь-якого виду прихованої діяльності. Період важливий для духовного зростання, таємничих явищ. У деяких випадках може вказувати на таємне спілкування, переживання через листи, розмови, побачення. Більше відпочивайте у вихідні