додому Гороскоп від Івана Круп'яка Гороскоп від Івана Круп’яка з 12 по 18 лютого

Гороскоп від Івана Круп’яка з 12 по 18 лютого

1153

Овен 21 березня – 20 квітня

Тиждень сприятливий для накопичення інформації, аналітики процесів, що відбуваються. Але до конкретних проектів поки що приступати зарано, оскільки великий ризик застопоритися на якійсь деталі.

Телець 21 квітня – 21 травня

Сприятливий період практично в усіх життєвих сферах. Задайте робочий ритм на весь тиждень, будьте обережні у діловому та особистому спілкуванні. Важливо провести цей час якнайспокійніше, щоб не провокувати конфліктні ситуації, тоді на вас чекатиме фінансовий успіх і визнання заслуг.

Близнята 22 травня – 21 червня

Тиждень обіцяє бонуси та приємні несподіванки. Не нехтуйте можливістю спробувати щось нове, плануйте справи, які потребують нестандартного підходу. Прекрасний час для старанної праці та підвищення професіоналізму.

Рак 22 червня – 22 липня

Якщо ви давно планували отримати компетентну консультацію з найбільш бентежливих тем, використовуйте цей тиждень. Може прийти розуміння, як вирішити проблему. Також тиждень сприятливий для роботи з інформацією, відвідування та проведення лекцій чи семінарів.

Лев 23 липня – 23 серпня

Ви відчуєте вплив обставин і додаткових факторів навіть у тих справах, які, здавалося б, доведені до логічного завершення. Проте моральну підтримку від партнерів ви отримаєте. Можливі зустрічі з людьми з минулого, або ж у невідповідний момент піднімуться невирішені давні питання.

Діва 24 серпня – 23 вересня

Тиждень сприятливий для ведення будь-яких справ. Важливо якнайшвидше мобілізувати сили та припинити шукати відмовки. Виявляйте ініціативу у роботі, у любовній сфері. Обставини сприяють розкриттю творчих здібностей.

Терези 24 вересня – 23 жовтня

Використовуйте будь-яку ситуацію та будь-який момент, щоб про себе заявити, показати свої роботи світу. Внутрішнього резерву має вистачити для активних дій. Найімовірніше, складні завдання стануть трохи простішими. Приготуйтеся спостерігати неадекватну поведінку оточення.

Скорпіон 24 жовтня – 22 листопада

У першій половині тижня можливі скасування подій, затримки та запізнення. Дуже емоційний тиждень, обставини породжують агресію та непередбачені результати. Опануйте себе і не робіть різких рухів.

Стрілець 23 листопада – 21 грудня

Укладайте угоди, вирушайте у ділові відрядження, навчайтесь. За умови правильного підходу до справ, все складеться вдало. Плануйте складні завдання, які раніше відкладали. Гарний час для того, щоб зробити своє хобі джерелом прибутку.

Козеріг 22 грудня – 20 січня

Несподівана поява людини з минулого може спричинити порушення планів, появу внутрішніх суперечностей. Намагайтеся якомога спокійніше реагувати на події, що відбуваються. Тиждень мине успішно, якщо дотримуватися розпорядку і методично займатися найважливішими справами.

Водолій 21 січня – 18 лютого

Чудовий час для поїздок, подорожей, зміни місця проживання, а також спілкування та пошуку нових знайомств. Якщо справа стосується кохання чи великих грошей, не варто піддаватися емоціям. У будь-якій справі знадобиться впевненість у собі та гарний настрій.

Риби 19 лютого – 20 березня

Настав час переходити від слів до дій і показати чудовий приклад, чим ви потужно вплинете на оточення. У вільний від роботи та бізнесу час корисно влаштувати собі відпочинок, організувати романтичну зустріч.