додому Гороскоп від Івана Круп'яка Гороскоп від Івана Круп’яка з 22 по 28 квітня

Гороскоп від Івана Круп’яка з 22 по 28 квітня

1091

Овен 21 березня – 20 квітня

Перейматимуться розширенням власної справи, можуть розпочати переговори, які завершаться несподіваними результатами. Можливі домовленості з кимось із давніх знайомих, які посідають важливе становище у суспільстві.

Телець 21 квітня – 21 травня

Події тижня сприяють особистісному та духовному зростанню. Ймовірні важливі розмови з начальством, з діловими партнерами.

Близнята 22 травня – 21 червня

Грошей стає більше, і окрім звичайних заробітків, можна розраховувати на повернення старих боргів, підприємцям – на вигідні інвестиції. У коханні та сімейному житті все не так просто.

Рак 22 червня – 22 липня

Імовірність доленосної зустрічі досить висока, особливо якщо ви поїдете в подорож. Закохані зі стажем зможуть зміцнити стосунки, наприклад, серйозніше поставитися до свого майбутнього, подумати про шлюб чи спільне проживання.

Лев 23 липня – 23 серпня

Звертайте увагу навіть на найдрібніші деталі і не упускайте з уваги дрібниць. Активним представникам вашого знака доведеться професійно займатися складною рутинною роботою, пов’язаною з організацією основних процесів проєкту.

Діва 24 серпня – 23 вересня

Багато представників вашого знака вчергове займуться складними питаннями, пов’язаними з нерухомістю, придбанням житла, його зміною, оформленням іпотеки, ремонтом та ін.

Терези 24 вересня – 23 жовтня

Період більше підходить для закриття “хвостів”, але не для починань. Хтось розбереться зі своїм колективом, а хтось внесе зміни до ведення свого господарства.

Скорпіон 24 жовтня – 22 листопада

Ваш енергетичний потенціал помітно збільшиться, і навіть ті, хто давно страждає на хронічні недуги, дуже швидко одужати, що дасть можливість зайнятися давно відкладеними справами.

Стрілець 23 листопада – 21 грудня

Напружена щоденна праця забирає багато часу, фізичних та психічних сил, а тому на особисте життя часу може й не вистачати. У багатьох представників вашого знака відновляться стосунки зі старими друзями та знайомими, які проживають в інших містах чи країнах.

Козеріг 22 грудня – 20 січня

У бізнесі спостерігатиметься певна невизначеність. Гарний час для того, щоб зайнятися своїми особистими справами, тому намагайтеся взяти кілька днів відгулу і присвятити час близьким і рідним.

Водолій 21 січня – 18 лютого

Активізуються зв’язки з колегами з інших міст чи країн, можливе відновлення перерваної співпраці, вдале відрядження. Можна розраховувати на підтримку партнерів у справі та отримання кредиту на досить вигідних умовах.

Риби 19 лютого – 20 березня

Настає період яскравих професійних рішень та напруженої відповідальної праці. Фінансова ситуація буде стабільною. Якщо ви хочете переглянути умови нещодавніх угод, що не влаштовують вас, то саме час цим зайнятися.