Головна політика “Всі окружні виборчі комісії на Тернопільщині вже розпочали роботу” – ГМ “Опора”

“Всі окружні виборчі комісії на Тернопільщині вже розпочали роботу” – ГМ “Опора”

414

Всі окружні виборчі комісії на Тернопільщині вже розпочали роботу, проте ще не всі ОВК обладнанні інтернетом, комп’ютерами та телефонами, кажуть в громадській мережі "Опора".  Передвиборча кампанія кандидатів у Президенти в області наразі ведеться досить мляво. Грубих порушень виборчого законодавства на Тернопільщині поки що не фіксували.

На Тернопільщині наразі готують виборі дільниці. В місті їх 90: 8 спеціальних, 4 середні виборчі дільниці, решта – великі, кількість виборців на яких становить до 2,5 тисяч.  6 травня державний реєстр передасть попередні списки та іменні запрошення, 8 травня – затвердять попередній список виборців, а вже до 12 травня планують передати запрошення тернополянам.

– З восьмого числа ті списки будуть знаходитися на виборчих дільницях, щоб кожен виборець міг перевірити, чи він є у  попередніх списках виборців.  Остаточні списки виборців будуть передані 23 травня виборчим комісіям, – говорить начальник відділу ведення Державного реєстру виборців міської ради Віктор Пулька.

Від Громадянської мережі ОПОРА на Тернопільщині за перебігом передвиборчої кампанії слідкують понад 40 спостерігачів. Представники ОПОРИ присутні на всіх засідання окружних виборчих комісій. Грубих порушень виборчого законодавства наразі не фіксували.

– Всі окружні виборчі комісії розпочали свою роботу і вже на даний час провели по три засідання у своїх комісіях. Ще не всі ОВК обладнанні інтернетом, комп’ютерами та телефонами для того щоб з ними зв'язатися. Жодних конфліктів на місцях та під час засідань не спостерігалося, – розповів координатор ОПОРИ у Тернопільські області Василь Томчишин.

– Всі засіданні установчі відбулися вчасно. Всі окружні комісії мають приміщення. Звичайно є певні технічні проблеми, але я думаю, що вони в подальшому будуть вирішені. Бо треба врахувати той момент вибори позачергові, строки проведення є надто обмеженими, плюс врахувати політичну і війському ситуацію в країні, – каже в.о. голови ТОО Комітету виборців України Павло Левків.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here