додому Новини ХХІІ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті Богдана Сцібайла відбувся у Тернополі

ХХІІ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті Богдана Сцібайла відбувся у Тернополі

474

borotbaХХІІ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті Богдана Сцібайла відбувся вихідними у Тернополі. Відкрили змагання хвилиною мовчання, вшанувавши пам’ять жертв Голодоморів і колишнього тренера.

За час існування Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті Богдана Сцібайла набув популярності не лише в Україні, а й за кордоном. У різні роки до нас приїжджали спортсмени із країн близького зарубіжжя, проте цьогоріч, коли в Україні війна, у змаганнях беруть участь лише місцеві борці.

– Дуже багато областей сьогодні в нас є. Звісно, є трошки мало учасників, скажімо, тому що везуть по 2-3 учасники, тому що є економічна криза в країні і не можна багато діток привезти сьогодні, – розповідає організатор Всеукраїнського турніру з вільної боротьби пам’яті Богдана Сцібайла Ігор Сцібайло.

Бере участь у змаганнях майже сотня спортсменів, це майже вдвічі менше, ніж у минулі роки.

– Це найсильніші борці України, це кадети, юнаки 98-го 2000-го року народження. Власне, такий перехідний вік від юнака до дорослого спортсмена, – розповів Ігор Сцібайло.


Боротьба виховує особистостей, розвиває у спортсменах впевненість, цілеспрямованість, впертість та рішучість. Цей турнір не лише популяризує її, як вид спорту, переконана обласна влада, а й є даниною пам’яті тренерській роботі Богдана Сцібайла. Він належав до того покоління, яке на ентузіазмі виховало кілька поколінь молодих спортсменів.

– Ці тренера могли добирати таких слів для дітей, які потребують. Оскільки складний вид спорту і дуже часто заняття зв’язані із психологічним навантаженням для самих дітей, – каже заступник голови Тернопільської ОДА Леонід Бицюра.