![vlcsnap-2022-11-10-17h15m10s915](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/11/vlcsnap-2022-11-10-17h15m10s915-640x360.png)
Ще одні волонтери наближають нашу велику перемогу. Херсонці Олександр Кобець і Тетяна Шкодівська створили на Тернопільщині гуманітарну програму “Згуртованість та допомога внутрішньо переміщеним особам”. Волонтери допомагають переселенцям: возять гуманітарну допомогу в окуповані території. А з вересня – ще й майструють буржуйки для українських захисників. Із людьми, які “дарують тепло”, спілкувалась наша Христина Черешнюк.