додому спорт Героям спорту – нагороди

Героям спорту – нагороди

692

Героїв спорту визначили на Тернопільщині. Загалом влада області за успішні досягнення у 2013 році нагородила більше 30 спортсменів.

Спортсмени із Тернопільщини у 2013 році у різних видах спорту та на різного рівня  змаганнях вибороли понад 400 медалей і це лише частина здобутків. В Тернопільській облдержадміністрації кращих спортсменів, тренерів, організаторів, функціонерів та меценатів спорту визначали у більш як десяти номінаціях.

Тричі за нагородами виходили заслужений тренер України з біатлону Олег Бунт. Двічі – за своїх підопічних, які зараз за межами області – чемпіонку світу Олену Підгрушну і одного з лідерів біатлонної збірної України Дмитра Підручного. Втретє Олег Бунт опинився в центрі привітань, отримавши звання кращого тренера Тернопільщини у 2013 році.

Олег Бунт, заслужений тренер України з біатлону: "Мені дуже приємно звичайно, що і Олена і Дмитро, що вони якраз удостоєні тих нагород. Традиції в нас вже дуже давні. І Олени батько в мене тренувався, і Діми батько і мама майстри спорту, які в мене тренувалися, і це вже багато років і ніби традиція. Практично з одного села, з одної спортивної школи, так що мені дуже приємно".

Влада області висловила подяку всім тим, хто славить Тернопільщину у спорті ,і запевнила в подальшій своїй підтримці.

Олег Боберський, заступник голови Тернопільської обласної ради: "Це люди, якими Тернопільщина гордиться, це люди, які популяризують наш край, які популяризують нашу країну, і всі ми горді з тих успіхів, які здобувають наші спортсмени як на українській арені, так і на світовій арені".

Валентин Хоптян, голова Тернопільськї облдержадміністрації: "Я хочу всім вам подякувати сьогодні, що ви такі є, ви справжні патріоти нашого краю. Ми будем продовжувати оту роботу, для того, щоб ви, створити вам комфортні умови, щоб ви могли досягати в перспективі ще більших успіхів".